ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:02

E pazakontë: Lind viçi me “fytyrë njeriu”

E pazakontë: Lind viçi me “fytyrë njeriu”
Kafsha ngordhi brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në platformën ‘YouTube’, transmeton . Krijesa lindi me hundë dhe gojë të vogël dhe gjendja e saj ...
Lajminet | 12-Sep-2019 11:13
Kafsha ngordhi brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në platformën ‘YouTube’, transmeton . Krijesa lindi me hundë dhe gojë të vogël dhe gjendja e saj ...

Viçi i lindur me “fytyrë njeriu”
Një viç me “fytyrë njeriu” lindi në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq ngordhi brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në YouTube. ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 10:44
Një viç me “fytyrë njeriu” lindi në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq ngordhi brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në YouTube. ...

Viçi i lindur me “fytyrë njerëzore”
Një viç me ‘fytyrë njerëzore’ u lind në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq vdiq brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë......
Zeri | 12-Sep-2019 10:39
Një viç me ‘fytyrë njerëzore’ u lind në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq vdiq brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë......

Viçi i lindur me “fytyrë njeriu”
Një viç me ‘fytyrë njerëzore’ u lind në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq vdiq brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në YouTube. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:25
Një viç me ‘fytyrë njerëzore’ u lind në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq vdiq brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në YouTube. ...

Viçi i lindur me “fytyrë njerëzore”, ekspertët shpjegojnë se çfarë ka ndodhur
Një viç me ‘fytyrë njerëzore’ u lind në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq vdiq brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në YouTube. ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:02
Një viç me ‘fytyrë njerëzore’ u lind në fshatin e vogël të Vila Ana, Argjentinë. Kafsha për fat të keq vdiq brenda disa orësh pas lindjes, por pronari i saj e filmoi atë, kështu që pamjet u publikuan më vonë në YouTube. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved