ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 21:24

Dhuna në Spitale, brenda një jave tre raste të përdorimit të dhunës fizike

Dhuna në Spitale, brenda një jave tre raste të përdorimit të dhunës fizike
Nga data 6 dhe deri 12 Shtator, në Maqedoninë e Veriut kanë ndodhur tre raste të dhunës në korridore të Spitaleve, njofton Flaka. Fillimisht, me 6 shtator, një mosmarrëveshje midis një pacienti dhe një mjeku në Tetovë ...
Flaka | 12-Sep-2019 12:37
Nga data 6 dhe deri 12 Shtator, në Maqedoninë e Veriut kanë ndodhur tre raste të dhunës në korridore të Spitaleve, njofton Flaka. Fillimisht, me 6 shtator, një mosmarrëveshje midis një pacienti dhe një mjeku në Tetovë ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Republika | 12-Sep-2019 12:25
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Rrahje masive në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, janë sulmuar mjekët dhe policët
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:33
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...

MPB jep detaje nga rrahjes masive në spitalin e qytetit të Shkupit
Ministria e Punëve të Brendshme informon se një person është arrestuar ndërsa për dy të tjerë do të ngritet padi në bazë të ligjit për kundërvajtje dhe prishje të rendit dhe qetësisë publike pas incidentin që ka ndodhur ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 12:16
Ministria e Punëve të Brendshme informon se një person është arrestuar ndërsa për dy të tjerë do të ngritet padi në bazë të ligjit për kundërvajtje dhe prishje të rendit dhe qetësisë publike pas incidentin që ka ndodhur ...

Shkup, sulmohen mjekët dhe policët në Spitalin e qytetit
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Flaka | 12-Sep-2019 12:12
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 11:51
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Rrahje masive në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, janë sulmuar mjekët dhe policët
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:47
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Medial | 12-Sep-2019 11:43
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Shkup, 12 shtator – Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 11:22
Shkup, 12 shtator – Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Albportali | 12-Sep-2019 10:39
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:17
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

23 vjeçari nga Shkupi sulmon policët
Në orën 2 të mëngjesit në rrugën “Maqedonia” në Shkupit, policia ka arrestuar K.L (23) pasi është sjellur në mënyrë agresive dhe ka fyer zyrtarët policorë të cilët kanë kryer detyrën zyrtare. Kundër K.L do të ngritet ...
Shenja | 12-Sep-2019 10:15
Në orën 2 të mëngjesit në rrugën “Maqedonia” në Shkupit, policia ka arrestuar K.L (23) pasi është sjellur në mënyrë agresive dhe ka fyer zyrtarët policorë të cilët kanë kryer detyrën zyrtare. Kundër K.L do të ngritet ...

Mbrëmë në Shkup janë arrestuar pesë persona
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:10
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...

Shkup, mbrëmë janë arrestuar pesë persona
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, për shkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23:00 autoritetet policore të SPB Shkupit, ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:52
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, për shkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23:00 autoritetet policore të SPB Shkupit, ...

Shkup, mbrëmë janë arrestuar pesë persona
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, për shkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23:00 autoritetet policore të SPB Shkupit, ...
Albportali | 12-Sep-2019 10:03
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, për shkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23:00 autoritetet policore të SPB Shkupit, ...

Arrestohen pesë persona në rajonin e Shkupit, policia u gjeti drogë
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...
Flaka | 12-Sep-2019 10:00
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...

Mbrëmë janë arrestuar pesë persona
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 09:47
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...

PSP-ja kërkon shtyrjen e seancës për rastin “TNT”
Prokuroria speciale kërkoi shtyrjen e gjykimit për herë të parë pasi prokuroria e rregullt njoftoi se do të merrte përsipër çështjet. Prokurori Burim Rustemi sugjeroi që situata e re do të duhet të vonojë TNT-në derisa ...
Albportali | 11-Sep-2019 12:17
Prokuroria speciale kërkoi shtyrjen e gjykimit për herë të parë pasi prokuroria e rregullt njoftoi se do të merrte përsipër çështjet. Prokurori Burim Rustemi sugjeroi që situata e re do të duhet të vonojë TNT-në derisa ...

PSP-ja kërkon shtyrjen e seancës për rastin “TNT”
Prokuroria speciale kërkoi shtyrjen e gjykimit për herë të parë pasi prokuroria e rregullt njoftoi se do të merrte përsipër çështjet. Prokurori Burim Rustemi sugjeroi që situata e re do të duhet të vonojë TNT-në derisa ...
Republika | 11-Sep-2019 12:14
Prokuroria speciale kërkoi shtyrjen e gjykimit për herë të parë pasi prokuroria e rregullt njoftoi se do të merrte përsipër çështjet. Prokurori Burim Rustemi sugjeroi që situata e re do të duhet të vonojë TNT-në derisa ...

PSP-ja kërkon shtyrjen e seancës për rastin “TNT”
Prokuroria speciale kërkoi shtyrjen e gjykimit për herë të parë pasi prokuroria e rregullt njoftoi se do të merrte përsipër çështjet. Prokurori Burim Rustemi sugjeroi që situata e re do të duhet të vonojë TNT-në derisa ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 12:07
Prokuroria speciale kërkoi shtyrjen e gjykimit për herë të parë pasi prokuroria e rregullt njoftoi se do të merrte përsipër çështjet. Prokurori Burim Rustemi sugjeroi që situata e re do të duhet të vonojë TNT-në derisa ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved