ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 01:41

Deputeti suedez thërret interpelancë, zbulohet çfarë i premtoi Kosovës

Deputeti suedez thërret interpelancë, zbulohet çfarë i premtoi Kosovës
KOSOVË Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 22:46
KOSOVË Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve ...

Pacolli: Çekia konfirmon mbështetjen për Kosovën si shtet të pavarur
Ministrit i Punëve të Jashtme të Çekisë Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ndërkombëtare. Ministri i Jashtëm ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 20:04
Ministrit i Punëve të Jashtme të Çekisë Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ndërkombëtare. Ministri i Jashtëm ...

Deputeti suedez kërkon heqjen e vizave për qytetarët e Kosovës
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Deputeti Magnus Jacobsson, në llogarinë e tij në Facebook ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 21:50
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Deputeti Magnus Jacobsson, në llogarinë e tij në Facebook ka ...

Deputeti suedez thërret interpelancë për të diskutuar liberalizimin e vizave për Kosovën
Magnus Jacobsson deputet i parlamentit suedez, përmes një postimi në facebook ka thënë se sot e ka dorëzuar kërkesën e tij për interpelancë, ku do të diskutohej çështja e liberalizimit të vizave. Thotë se është e ...
Arbresh | 11-Sep-2019 23:23
Magnus Jacobsson deputet i parlamentit suedez, përmes një postimi në facebook ka thënë se sot e ka dorëzuar kërkesën e tij për interpelancë, ku do të diskutohej çështja e liberalizimit të vizave. Thotë se është e ...

Deputeti suedez kërkon që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 21:59
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...

Deputeti suedez kërkon që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...
InFokusi | 11-Sep-2019 21:44
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...

Deputeti suedez kërkon që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve......
Zeri | 11-Sep-2019 21:32
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve......

Deputeti suedez kërkon që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 21:32
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...

Deputeti suedez kërkon që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 21:25
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...

Deputeti suedez përsëri thërret interpelancë për çështjen e vizave për Kosovën
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 21:25
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...

Deputeti suedez përsëri thërret interpelancë për çështjen e vizave për Kosovën
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...
Medial | 11-Sep-2019 21:18
Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat sikurse vendeve të ...

Pacolli: Lajmet për çnjohje të rreme, Çekia mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 18:32
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...

Pacolli: Nuk ka çnjohje, Çekia e mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Presidenti çek, Millosh Zeman, dje ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 18:24
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Presidenti çek, Millosh Zeman, dje ...

Pacolli: Nuk ka çnjohje, Çekia e mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes një postimi në Twitter ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 18:17
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes një postimi në Twitter ...

Pacolli: Kosova mirëpret angazhimin e Francës për arritjen e marrëveshjes përfundimtare me Serbinë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se Franca është një partner i rëndësishëm i shtetit tonë, duke dhënë kontribut të vazhdueshëm në projekte të rëndësishme për vendin, si në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:57
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se Franca është një partner i rëndësishëm i shtetit tonë, duke dhënë kontribut të vazhdueshëm në projekte të rëndësishme për vendin, si në ...

Pacolli: Republika Çeke mbështetëse e fuqishme e Kosovës, nuk ka asnjë ç’njohje
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran ...
Arbresh | 11-Sep-2019 18:14
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran ...

Pacolli: Çekia konfirmon mbështetjen për Kosovën si shtet të pavarur
Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 18:07
Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ...

Pacolli: Lajmet për çnjohje të rreme, Çekia mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 18:00
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...

Pacolli hedh poshtë dyshimet për çnjohje nga Çekia
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...
InFokusi | 11-Sep-2019 17:54
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...

Pacolli: Çekia mbështetëse e fortë e Kosovës, lajmet për çnjohje të rreme
Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ketë marrë mbështetje nga ministrit i Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek. Ky është njoftimi i plotë i Pacollit: Republika Çeke sot përmes Ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš ...
Lajminet | 11-Sep-2019 17:54
Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ketë marrë mbështetje nga ministrit i Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek. Ky është njoftimi i plotë i Pacollit: Republika Çeke sot përmes Ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved