ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 14:41

“Dashuriçka të reja Rama-Basha”/ Ralf Gjoni: S’do pranojmë asnjë pazar të pisët në kurriz të shqiptarëve

“Dashuriçka të reja Rama-Basha”/ Ralf Gjoni: S’do pranojmë asnjë pazar të pisët në kurriz të shqiptarëve
“Reforma zgjedhore në objektin e komisionit nuk konsiston vetëm në adresimin e rekomandimeve të OSBE/ODHIR, konsiston në reformimin e sistemit zgjedhor, ku përfshihet edhe ndryshimi kushtetues. Tani më lejoni t'ju ...
Top Channel | 12-Sep-2019 12:49
“Reforma zgjedhore në objektin e komisionit nuk konsiston vetëm në adresimin e rekomandimeve të OSBE/ODHIR, konsiston në reformimin e sistemit zgjedhor, ku përfshihet edhe ndryshimi kushtetues. Tani më lejoni t'ju ...

Diskutimi për votën e emigrantëve/ Murrizi-Ballës: Hipokrit në kërkesën që thoni!
Deputeti Myslim Murrizi tha se edhe pse i akuzojnë se prej vitesh nuk kanë votuar për votën e emigrantëve, sërish i bëjnë thirrje opozitës jashtë parlamentit për të votuar reformën zgjedhore duke replikuar kështu me ...
Top Channel | 12-Sep-2019 11:49
Deputeti Myslim Murrizi tha se edhe pse i akuzojnë se prej vitesh nuk kanë votuar për votën e emigrantëve, sërish i bëjnë thirrje opozitës jashtë parlamentit për të votuar reformën zgjedhore duke replikuar kështu me ...

“Kanceri është sistemi bastard i 1998” Murrizi: Ndryshimet në Kod si buzëkuq e botoks
Në replikë me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla deputeti i opozitës në parlament, Myslim Murrizi tha se edhe pse i akuzojnë se prej vitesh nuk kanë votuar për votën e emigrantëve, sërish i bëjnë thirrje ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:36
Në replikë me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla deputeti i opozitës në parlament, Myslim Murrizi tha se edhe pse i akuzojnë se prej vitesh nuk kanë votuar për votën e emigrantëve, sërish i bëjnë thirrje ...

Balla-Murrizit e Gjonit: Nuk ka dashuri për Bashën, por respekt për dialogun
Seanca plenare e kësaj të enjteje ka sjellë përplasje mes mazhorancës dhe opozitës parlamentare në lidhje me çështjen e reformës zgjedhore. Deputetët Myslim Murrizi dhe Ralf Gjoni hodhën akuza në drejtim të qeverisë se ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 11:49
Seanca plenare e kësaj të enjteje ka sjellë përplasje mes mazhorancës dhe opozitës parlamentare në lidhje me çështjen e reformës zgjedhore. Deputetët Myslim Murrizi dhe Ralf Gjoni hodhën akuza në drejtim të qeverisë se ...

Balla i përgjigjet Murrizit: Harroje ti se paskam dashuri për Bashën, kam respekt për dialogun politik gjithëpërfshirës
Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla duke iu përgjigjur Myslim Murrizit u shpreh se shumica nuk ka dashuri për Lulzim Bashën, por respekt për dialogun. Gjatë fjalës në parlament Balla ftoi sërish opozitën jo ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 11:28
Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla duke iu përgjigjur Myslim Murrizit u shpreh se shumica nuk ka dashuri për Lulzim Bashën, por respekt për dialogun. Gjatë fjalës në parlament Balla ftoi sërish opozitën jo ...

Murrizi-Ballës: Lëri buzëkuqet e botokset, këtu është përhapur kanceri
Gjatë seancës së sotme parlamentare, deputeti Myslim Murrizi gjatë fjalës së tij replikoi me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Ballën. Ata kanë diskutuar në lidhje me kodin zgjedhor, ku Murrizi deklaroi se ...
Dritare | 12-Sep-2019 12:42
Gjatë seancës së sotme parlamentare, deputeti Myslim Murrizi gjatë fjalës së tij replikoi me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Ballën. Ata kanë diskutuar në lidhje me kodin zgjedhor, ku Murrizi deklaroi se ...

Debate për Reformë Zgjedhore në Parlament
Deputetët e opozitës parlamentare kanë folur nga foltorja e Kuvendit për shqetësimin e tyre të kahershëm, atë të reformës zgjedhore por edhe për një pakt të mundshëm mes Ramës e Bashës. Deputeti Ralf Gjoni tha se “vota ...
Medial | 12-Sep-2019 12:36
Deputetët e opozitës parlamentare kanë folur nga foltorja e Kuvendit për shqetësimin e tyre të kahershëm, atë të reformës zgjedhore por edhe për një pakt të mundshëm mes Ramës e Bashës. Deputeti Ralf Gjoni tha se “vota ...

Balla: S’kam dashuri për Lulzim Bashën, gjëja e fundit që mund të më akuzonin
TIRANE Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit deklaroi se Shqipëria i ka përmbushur detyrat e shtëpisë, ndërsa pret lajme pozitive në 18 tetor në lidhje me çeljen negociatat me BE. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:19
TIRANE Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit deklaroi se Shqipëria i ka përmbushur detyrat e shtëpisë, ndërsa pret lajme pozitive në 18 tetor në lidhje me çeljen negociatat me BE. ...

Debate për Reformë Zgjedhore në Parlament
Deputetët e opozitës parlamentare kanë folur nga foltorja e Kuvendit për shqetësimin e tyre të kahershëm, atë të reformës zgjedhore por edhe për një pakt të mundshëm mes Ramës e Bashës. Deputeti Ralf Gjoni tha se “vota ...
RTSH | 12-Sep-2019 12:28
Deputetët e opozitës parlamentare kanë folur nga foltorja e Kuvendit për shqetësimin e tyre të kahershëm, atë të reformës zgjedhore por edhe për një pakt të mundshëm mes Ramës e Bashës. Deputeti Ralf Gjoni tha se “vota ...

Balla debaton me Murrizin: Nuk kemi nevojë për botoks
Ka nisur që prej orës 10 të mëngjesit të sotëm, seanca plenare, ku po diskutohet mbi Reformën Zgjedhore si edhe për votën e emigrantëve. Gjatë diskutimit në parlament deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla është ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 12:03
Ka nisur që prej orës 10 të mëngjesit të sotëm, seanca plenare, ku po diskutohet mbi Reformën Zgjedhore si edhe për votën e emigrantëve. Gjatë diskutimit në parlament deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla është ...

Balla-Murrizit e Gjonit: Nuk ka dashuri për Bashën, por respekt për dialogun
Seanca plenare e kësaj të enjteje ka sjellë përplasje mes mazhorancës dhe opozitës parlamentare në lidhje me çështjen e reformës zgjedhore. Deputetët Myslim Murrizi dhe Ralf Gjoni hodhën akuza në drejtim të qeverisë se ...
Medial | 12-Sep-2019 11:53
Seanca plenare e kësaj të enjteje ka sjellë përplasje mes mazhorancës dhe opozitës parlamentare në lidhje me çështjen e reformës zgjedhore. Deputetët Myslim Murrizi dhe Ralf Gjoni hodhën akuza në drejtim të qeverisë se ...

“Kanceri është sistemi bastard i 1998” Murrizi: Ndryshimet në si buzëkuq e botoks
Në replikë me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla deputeti i opozitës në parlament, Myslim Murrizi tha se edhe pse i akuzojnë se prej vitesh nuk kanë votuar për votën e emigrantëve, sërish i bëjnë thirrje ...
Medial | 12-Sep-2019 11:36
Në replikë me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla deputeti i opozitës në parlament, Myslim Murrizi tha se edhe pse i akuzojnë se prej vitesh nuk kanë votuar për votën e emigrantëve, sërish i bëjnë thirrje ...

Reforma zgjedhore/ Ralf Gjoni-mazhorancës: Jo pazar me PD e LSI
Deputeti Ralf Gjoni ka paralajmëruar mazhorancën se opozita e re nuk do e votojë reformën zgjedhore nëse kryeministri Rama bën marrëveshje me kreun demokrat Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Gjoni akuzoi ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 11:10
Deputeti Ralf Gjoni ka paralajmëruar mazhorancën se opozita e re nuk do e votojë reformën zgjedhore nëse kryeministri Rama bën marrëveshje me kreun demokrat Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Gjoni akuzoi ...

‘Nuk kam dashuri për Lulzim Bashën’, Balla sërish ftesë opozitës për Reformën Zgjedhore
Në seancën e sotme plenare, kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka folur për rëndësinë e Reformën Zgjedhore, duke ftuar sërish opozitën jashtë parlamentit të bashkëpunojë për ta miratuar. Balla theksoi se ...
Politiko | 12-Sep-2019 11:31
Në seancën e sotme plenare, kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka folur për rëndësinë e Reformën Zgjedhore, duke ftuar sërish opozitën jashtë parlamentit të bashkëpunojë për ta miratuar. Balla theksoi se ...

Balla i përgjigjet Gjonit: PS-ja s’ka dashuri me Bashën, e ftojmë në dialog për reformën zgjedhore
Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla duke iu përgjigjur Ralf Gjonit dhe Myslim Murrizit u shpreh se shumica nuk ka dashuri për Lulzim Bashën, por respekt për dialogun, ku ftoi sërish opozitën jo parlamentare për të ...
Lexo | 12-Sep-2019 11:26
Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla duke iu përgjigjur Ralf Gjonit dhe Myslim Murrizit u shpreh se shumica nuk ka dashuri për Lulzim Bashën, por respekt për dialogun, ku ftoi sërish opozitën jo parlamentare për të ...

Reforma zgjedhore/ Ralf Gjoni-mazhorancës: Jo pazar me PD e LSI
Deputeti Ralf Gjoni ka paralajmëruar mazhorancën se opozita e re nuk do e votojë reformën zgjedhore nëse kryeministri Rama bën marrëveshje me kreun demokrat Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Gjoni akuzoi ...
Medial | 12-Sep-2019 11:22
Deputeti Ralf Gjoni ka paralajmëruar mazhorancën se opozita e re nuk do e votojë reformën zgjedhore nëse kryeministri Rama bën marrëveshje me kreun demokrat Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Gjoni akuzoi ...

Reforma Zgjedhore përçan opozitën e re, Ralf Gjoni dhe Rudina Hajdari s’janë në një mendje
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 21:42
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...

Opozita e re e përçarë për reformën zgjedhore/ Hajdari: Nuk vëmë kushte
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 21:03
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...

Reforma zgjedhore përçan opozitën parlamentare. Hajdari “flirton” me qeverinë, Gjoni i beson SHBA
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...
Politiko | 11-Sep-2019 20:27
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...

Gjiknuri pret Ambasadorin e ri gjerman: Bashkëpunim me opozitën joparlamentare për reformën zgjedhore
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 13:44
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved