ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:05

Besnik Mustafaj: Meta tregoi seriozitet. Nëse marrim një “Jo” Meta duhet ti japë dekoratën e dështimit Ramës

Besnik Mustafaj: Meta tregoi seriozitet. Nëse marrim një “Jo” Meta duhet ti japë dekoratën e dështimit Ramës
Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj duke analizuar zhvillimet e fundit politike në vend, tha se përballja e Metës me komisionin hetimor parlamentar ishte një veprim për t’u përshëndetur. Ai theksoi se kreu i ...
Telegraf | 12-Sep-2019 18:47
Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj duke analizuar zhvillimet e fundit politike në vend, tha se përballja e Metës me komisionin hetimor parlamentar ishte një veprim për t’u përshëndetur. Ai theksoi se kreu i ...

Analiza e Mustafajt/ Mesazhet e koduara të Metës dhe pakti i supozuar
mapo.al Analisti politik, Besnik Mustafaj u shpreh sot se nuk dyshon për një marrëveshje të arritur në fshehtësi mes Ramës dhe Bashës siç është shkruar në disa media. Ai tha se ka një mosbesim të madh nga Basha kundrejt ...
Mapo | 12-Sep-2019 18:31
mapo.al Analisti politik, Besnik Mustafaj u shpreh sot se nuk dyshon për një marrëveshje të arritur në fshehtësi mes Ramës dhe Bashës siç është shkruar në disa media. Ai tha se ka një mosbesim të madh nga Basha kundrejt ...

Mustafaj: Mund të bëhet një marrëveshje e dytë Rama-Basha
Analisti dhe ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka analizuar në detaje zhvillimet politike në vend. Ai foli edhe për një marrëveshje mes kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha. “Mund të bëhet edhe një ...
Lapsi | 12-Sep-2019 18:39
Analisti dhe ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka analizuar në detaje zhvillimet politike në vend. Ai foli edhe për një marrëveshje mes kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha. “Mund të bëhet edhe një ...

Marrëveshje e dytë Rama – Basha? Mustafaj jep mendimin e tij
Analisti Besnik Mustafaj mendon se një marrëveshje e dytë midis Edi Ramës dhe Lulzim Bashës mund të bëhet, por ai mendon se nga kreu i opozitës karshi shumicës ka shumë mosbesim. “Mund të bëhet edhe një marrëveshje e ...
Politiko | 12-Sep-2019 18:15
Analisti Besnik Mustafaj mendon se një marrëveshje e dytë midis Edi Ramës dhe Lulzim Bashës mund të bëhet, por ai mendon se nga kreu i opozitës karshi shumicës ka shumë mosbesim. “Mund të bëhet edhe një marrëveshje e ...

Gati pakti i dytë Rama-Basha? Besnik Mustafaj: Mund të bëhet edhe një marrëveshje, por…
TIRANË Analisti dhe ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka analizuar në detaje zhvillimet politike në vend, komentet e bëra nga presidenti por edhe qëndrimin e dy palëve politike, të cilat vijojnë të qëndrojnë të ...
Medial | 12-Sep-2019 18:03
TIRANË Analisti dhe ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka analizuar në detaje zhvillimet politike në vend, komentet e bëra nga presidenti por edhe qëndrimin e dy palëve politike, të cilat vijojnë të qëndrojnë të ...

Gati pakti i dytë Rama-Basha? Besnik Mustafaj: Mund të bëhet edhe një marrëveshje, por…
TIRANË Analisti dhe ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka analizuar në detaje zhvillimet politike në vend, komentet e bëra nga presidenti por edhe qëndrimin e dy palëve politike, të cilat vijojnë të qëndrojnë të ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:44
TIRANË Analisti dhe ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka analizuar në detaje zhvillimet politike në vend, komentet e bëra nga presidenti por edhe qëndrimin e dy palëve politike, të cilat vijojnë të qëndrojnë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved