ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 22:23

Berat, tre objekte kulti të besimit Islam, drejt përfundimit të restaurimit

Berat, tre objekte kulti të besimit Islam, drejt përfundimit të restaurimit
Puna me ritme të ngadalta,objektet në restaurim që prej muajit Mars 2018, duke lënë një imazh të shëmtuar në sytë e vizitorëve.Tre objekte kulti të besimit musliman, edhe pse shumë të vizituara nga turistët vendas dhe ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 10:44
Puna me ritme të ngadalta,objektet në restaurim që prej muajit Mars 2018, duke lënë një imazh të shëmtuar në sytë e vizitorëve.Tre objekte kulti të besimit musliman, edhe pse shumë të vizituara nga turistët vendas dhe ...

Berat: Tre objekte kulti të besimit Islam, drejt përfundimit të restaurimit
Puna me ritme të ngadalta,objektet në restaurim që prej muajit Mars 2018, duke lënë një imazh të shëmtuar në sytë e vizitorëve. Tre objekte kulti të besimit musliman, edhe pse shumë të vizituara nga turistët vendas dhe ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:25
Puna me ritme të ngadalta,objektet në restaurim që prej muajit Mars 2018, duke lënë një imazh të shëmtuar në sytë e vizitorëve. Tre objekte kulti të besimit musliman, edhe pse shumë të vizituara nga turistët vendas dhe ...

Restaurohet kisha e Shën Jovanit në fshatin Boboshticë
Kanë për funduar punimet e restaurimit në kishën e Shën Jovanit në fshatin Boboshticë. Ndërhyrja në çatinë e kishës është realizuar nga ekipi i mirëmbajtjes së Drejtorisë Rajonale të Kulturës Kombëtare. Drejtori i saj ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 17:18
Kanë për funduar punimet e restaurimit në kishën e Shën Jovanit në fshatin Boboshticë. Ndërhyrja në çatinë e kishës është realizuar nga ekipi i mirëmbajtjes së Drejtorisë Rajonale të Kulturës Kombëtare. Drejtori i saj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved