ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:15

Basha paralajmëron deputetët: Po ju mbajmë emrat shënim, do ju hetojë Antimafia

Basha paralajmëron deputetët: Po ju mbajmë emrat shënim, do ju hetojë Antimafia
I ashpër ka qenë në reagimin e tij kryetari i PD-së Lulzim Basha, teksa flet për një vjedhje të madhe që do të ndodhë sipas tij në kurriz të qytetarëve, nga miratimi i ligjeve për koncesionet e dy rrugëve; Orikum-Dukat ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 12:50
I ashpër ka qenë në reagimin e tij kryetari i PD-së Lulzim Basha, teksa flet për një vjedhje të madhe që do të ndodhë sipas tij në kurriz të qytetarëve, nga miratimi i ligjeve për koncesionet e dy rrugëve; Orikum-Dukat ...

“Rruga Milot-Balldren”, Basha: Grabitja më e madhe në 30 vite, ju shpjegoj se si po realizohet vjedhja
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se tenderi i rrugës “Milot-Balldren” është grabitja më e madhe në 30 vite. Në një deklaratë për median Basha bëri dhe një shpjegim për mënyra që sipas tij po realizohet ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 12:49
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se tenderi i rrugës “Milot-Balldren” është grabitja më e madhe në 30 vite. Në një deklaratë për median Basha bëri dhe një shpjegim për mënyra që sipas tij po realizohet ...

Koncesionet në Kuvend, Basha: Kush ngre dorën për t’i votuar, subjekt i antimafias
Lulzim Basha ka denoncuar sërish dy koncesionet me PPP të qeverisë, për segmentin Milot-Balldren me kosto 296 mln euro dhe atë Orikum-Dukat, 70 mln euro. Kuvendi pritet të rrëzojë sot dy dekretet e kreut të shtetit, por ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 12:49
Lulzim Basha ka denoncuar sërish dy koncesionet me PPP të qeverisë, për segmentin Milot-Balldren me kosto 296 mln euro dhe atë Orikum-Dukat, 70 mln euro. Kuvendi pritet të rrëzojë sot dy dekretet e kreut të shtetit, por ...

“Skllevër të krimit e oligarkëve”, shpërthen Basha: Në Parlament po finalizohet grabitja më e madhe në 30 vjet
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë para medias për të paralajmëruar ‘grabitjen më të madhe në 30 vjet’. Kështu e quajti Basha koncesionin e rrugës Milot-Balldren por edhe atë të rrugës Orikum-Dukat. Basha tha se ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 12:44
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë para medias për të paralajmëruar ‘grabitjen më të madhe në 30 vjet’. Kështu e quajti Basha koncesionin e rrugës Milot-Balldren por edhe atë të rrugës Orikum-Dukat. Basha tha se ...

“Skllevër të krimit e oligarkëve”, shpërthen Basha: Në Parlament po finalizohet grabitja më e madhe në 30 vjet
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë para medias për të paralajmëruar ‘grabitjen më të madhe në 30 vjet’. Kështu e quajti Basha koncesionin e rrugës Milot-Balldren por edhe atë të rrugës Orikum-Dukat. Basha tha se ...
Medial | 12-Sep-2019 12:49
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë para medias për të paralajmëruar ‘grabitjen më të madhe në 30 vjet’. Kështu e quajti Basha koncesionin e rrugës Milot-Balldren por edhe atë të rrugës Orikum-Dukat. Basha tha se ...

Koncesionet në Kuvend, Basha: Deputetët do jenë subjekt i anfimafias
mapo.al Lulzim Basha ka denoncuar sërish dy koncesionet me PPP të qeverisë, për segmentin Milot-Balldre me kosto 296 mln euro dhe atë Orikum-Llogara, 70 mln euro. Kuvendi pritet të rrëzojë sot dy dekretet e kreut të ...
Mapo | 12-Sep-2019 12:44
mapo.al Lulzim Basha ka denoncuar sërish dy koncesionet me PPP të qeverisë, për segmentin Milot-Balldre me kosto 296 mln euro dhe atë Orikum-Llogara, 70 mln euro. Kuvendi pritet të rrëzojë sot dy dekretet e kreut të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved