ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 23:33

Bahrein, Boeing 747 i mbytur bëhet një park zbavitës nënujor

Bahrein, Boeing 747 i mbytur bëhet një park zbavitës nënujor
Në Bahrein është hapur një park zbavitës nënujor. Tërheqja kryesore e këtij parku është një Boeing 747, i cili u nxor nga Gjiri Persik dhe u vendos këtu, i gjithi për tu eksploruar. Bëhet fjalë për avionin më të madh të ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:28
Në Bahrein është hapur një park zbavitës nënujor. Tërheqja kryesore e këtij parku është një Boeing 747, i cili u nxor nga Gjiri Persik dhe u vendos këtu, i gjithi për tu eksploruar. Bëhet fjalë për avionin më të madh të ...

Avioni i fundosur “Boeing 747” kthehet në park dëfrimi për zhytësit/ FOTO
Një park nënujor i gjithi i dedikuar për të apasionuarit pas zhytjes në thellësi. Por e vecanta nuk është kjo, e vecanta është se zhytësit do të kenë mundësi të eksplorojnë një avion të madh Boeing 747 të fundosur në ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 14:51
Një park nënujor i gjithi i dedikuar për të apasionuarit pas zhytjes në thellësi. Por e vecanta nuk është kjo, e vecanta është se zhytësit do të kenë mundësi të eksplorojnë një avion të madh Boeing 747 të fundosur në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved