ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 21:24

Arrestohet një person nga Haraçina, kapet me 15 emigrantë

Arrestohet një person nga Haraçina, kapet me 15 emigrantë
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...
Republika | 12-Sep-2019 12:25
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...

Në dy raste të ndara Policia zbulon 17 emigrantë nga Afganistani dhe Banglladeshi
Në dy raste të ndara, organet e rendit kanë ndaluar automjete që transmetonin emigrantë, njofton Flaka, duke u thirrur në informacionet nga MPB. Në rastin e parë, një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është ...
Flaka | 12-Sep-2019 12:22
Në dy raste të ndara, organet e rendit kanë ndaluar automjete që transmetonin emigrantë, njofton Flaka, duke u thirrur në informacionet nga MPB. Në rastin e parë, një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është ...

Arrestohet një person nga Haraçina, kapet me 15 emigrantë
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 11:59
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...

Arrestohet një person nga Haraçina për shkak të transportimit të emigrantëve
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:13
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...

Arrestohet një person nga Haraçina, kapet me 15 emigrantë
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 11:49
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...

Arrestohet një person nga Haraçina për shkak të transportimit të emigrantëve
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:25
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...

Kumanovari transporton emigrantë, aksidentohet dhe i le të lënduar
Një kumanovarë ka shkaktuar aksident trafiku me një makinë policie, pasi paraprakisht kishte ngarkuar makinën me emigrantë, për ti ikur përgjegjësisë i njëjti ka lëshuar makinën dhe vendin e ngjarjes duke lënë kështu të ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 11:22
Një kumanovarë ka shkaktuar aksident trafiku me një makinë policie, pasi paraprakisht kishte ngarkuar makinën me emigrantë, për ti ikur përgjegjësisë i njëjti ka lëshuar makinën dhe vendin e ngjarjes duke lënë kështu të ...

Shkupjani kapet me 10 emigrantë në makinë
Një qytetarë i Shkupit është arrestuar mbrëmë, pasi që është kapur nga organet e rendit me 10 emigrantë në vendkalimin kufitar “Tabanovc”. Në autostradën Kumanovë-Shkup në orët e hershme të mëngjesit rreth orës 4.40 ...
Flaka | 11-Sep-2019 19:58
Një qytetarë i Shkupit është arrestuar mbrëmë, pasi që është kapur nga organet e rendit me 10 emigrantë në vendkalimin kufitar “Tabanovc”. Në autostradën Kumanovë-Shkup në orët e hershme të mëngjesit rreth orës 4.40 ...

Shkupjani kapet me 10 emigrantë në makinë
Një qytetarë i Shkupit është arrestuar mbrëmë, pasi që është kapur nga organet e rendit me 10 emigrantë në vendkalimin kufitar “Tabanovc”. Në autostradën Kumanovë-Shkup në orët e hershme të mëngjesit rreth orës 4.40 ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 19:49
Një qytetarë i Shkupit është arrestuar mbrëmë, pasi që është kapur nga organet e rendit me 10 emigrantë në vendkalimin kufitar “Tabanovc”. Në autostradën Kumanovë-Shkup në orët e hershme të mëngjesit rreth orës 4.40 ...

Makina godet çiklistin në Bërvenicë të Tetovës
Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, në fshatin Bërvenicë të Tetovës, dje (10-shtator) rreth orës 16 e 50 minuta, vetura e tipit ,,Seat Leone,, me targa ende të panjohura, ka aksidentuar një çiklist 13-vjeçar nga po ky ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 13:45
Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, në fshatin Bërvenicë të Tetovës, dje (10-shtator) rreth orës 16 e 50 minuta, vetura e tipit ,,Seat Leone,, me targa ende të panjohura, ka aksidentuar një çiklist 13-vjeçar nga po ky ...

Kapet shkupjani me 10 emigrantë në makinë
Një qytetarë i Shkupit është arrestuar mbrëmë, pasi që është kapur nga organet e rendit me 10 emigrantë në vendkalimin kufitar “Tabanovc”. Në autostradën Kumanovë-Shkup në orët e hershme të mëngjesit rreth orës 4.40 ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 12:54
Një qytetarë i Shkupit është arrestuar mbrëmë, pasi që është kapur nga organet e rendit me 10 emigrantë në vendkalimin kufitar “Tabanovc”. Në autostradën Kumanovë-Shkup në orët e hershme të mëngjesit rreth orës 4.40 ...

Aksident në rrugën Shkup-Veles, lëndohet rëndë një person
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:40
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...

Aksident në rrugën Shkup-Veles, lëndohet rëndë një person
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:45
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...

Në rrugën Rakovec-Bogovinë, makina përplaset me murrin e një shtëpie
Sot rreth orës 09 e 50 minuta, në Sektorin për punë të brendshme-Tetovë, është denoncuar se në rrugën lokale Rakovec-Bogovinë, në fshatin Bogovinë vetura e tipit ,,Pezho,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 15:02
Sot rreth orës 09 e 50 minuta, në Sektorin për punë të brendshme-Tetovë, është denoncuar se në rrugën lokale Rakovec-Bogovinë, në fshatin Bogovinë vetura e tipit ,,Pezho,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar ...

Fushë-Kosovë: Një person goditet nga rryma në Bardh të Madh
Një person është lënduar rëndë pas kontaktit me rrymë në fshatin Bardh i Madh, komuna e Fushë-Kosovës. Sipas informatave, kuptohet se personi i lënduar kishte qenë duke punuar në kulmin e shtëpisë dhe gjatë punës ka ...
AlbInfo | 10-Sep-2019 14:42
Një person është lënduar rëndë pas kontaktit me rrymë në fshatin Bardh i Madh, komuna e Fushë-Kosovës. Sipas informatave, kuptohet se personi i lënduar kishte qenë duke punuar në kulmin e shtëpisë dhe gjatë punës ka ...

Një person në gjendje të rëndë pasi u godit nga rryma në komunën e Fushë Kosovës
Një person është lënduar rëndë pas kontaktit me rrymë në fshatin Bardh i madh, komuna e Fushë Kosovës. Sipas infortmatave të siguruara nga IndeksOnline, kuptohet se personi i lënduar kishte qenë duke punuar në kulmin e ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 13:03
Një person është lënduar rëndë pas kontaktit me rrymë në fshatin Bardh i madh, komuna e Fushë Kosovës. Sipas infortmatave të siguruara nga IndeksOnline, kuptohet se personi i lënduar kishte qenë duke punuar në kulmin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved