ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:45

Skema e vjedhjes përmes TVSH-së, arrestohet një tjetër biznesmen

Skema e vjedhjes përmes TVSH-së, arrestohet një tjetër biznesmen
Policia e Tiranës ka vënë në pranga edhe një tjetër biznesmen të shpallur në kërkim për skemën e mashtrimit me TVSH-në, duke çuar në 17 numrin e personave të arrestuar. Në pranga ka rënë Agim Kola administrator i ...
Lapsi | 12-Sep-2019 17:07
Policia e Tiranës ka vënë në pranga edhe një tjetër biznesmen të shpallur në kërkim për skemën e mashtrimit me TVSH-në, duke çuar në 17 numrin e personave të arrestuar. Në pranga ka rënë Agim Kola administrator i ...

Abuzimi me TVSH/ Policia vë në pranga një tjetër biznesmen, shkon në 17 numri i të arrestuarve
Policia e Tiranës ka vënë në pranga edhe një tjetër biznesmen të shpallur në kërkim për skemën e mashtrimit me TVSH-në, duke çuar në 17 numrin e personave të arrestuar. Në pranga ka rënë Agim Kola administrator i ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:50
Policia e Tiranës ka vënë në pranga edhe një tjetër biznesmen të shpallur në kërkim për skemën e mashtrimit me TVSH-në, duke çuar në 17 numrin e personave të arrestuar. Në pranga ka rënë Agim Kola administrator i ...

Arrestohet biznesmeni i 17-të i akuzuar për abuzime me TVSH-në
Një tjetër biznesmen i shpallur në kërkim si i dyshuar për abuzime me TVSH-në u vu në pranga nga Policia e Tiranës. në total numri i personave, të cilët kishin krijuar nj skemë nga ku përfitonin financiarisht ën dëm të ...
Politiko | 12-Sep-2019 17:16
Një tjetër biznesmen i shpallur në kërkim si i dyshuar për abuzime me TVSH-në u vu në pranga nga Policia e Tiranës. në total numri i personave, të cilët kishin krijuar nj skemë nga ku përfitonin financiarisht ën dëm të ...

Mashtrimi me TVSH, arrestohet biznesmeni  i 17-të
Në kuadër të operacionit për të vënë në pranga biznesmenët të cilët mashtruan me skemën e TVSH-së, duke i shkaktuar shtetit miliona lekë dëm, është arrestuar një tjetër person. Policia ka prangosur shtetasin Agim Kola ...
Dritare | 12-Sep-2019 17:04
Në kuadër të operacionit për të vënë në pranga biznesmenët të cilët mashtruan me skemën e TVSH-së, duke i shkaktuar shtetit miliona lekë dëm, është arrestuar një tjetër person. Policia ka prangosur shtetasin Agim Kola ...

E FUNDIT/ Kapet biznesmeni në Tiranë
Një tjetër biznesmen është arrestuar nga ana e policisë së Tiranës, në sajë të aksionit klundër informalitetit. Në pranga ka rënë biznesmeni Agim Kola, i cili akuzohet për fatura fiktive, administrator i ‘Hidro ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 14:36
Një tjetër biznesmen është arrestuar nga ana e policisë së Tiranës, në sajë të aksionit klundër informalitetit. Në pranga ka rënë biznesmeni Agim Kola, i cili akuzohet për fatura fiktive, administrator i ‘Hidro ...

Skema e mashtrimit me TVSH-të, arrestohet edhe biznesmeni i 17
Ka shkuar në 17 numri i biznesmenëve të arrestuar të akuzuar si të përfshirë në një skeme mashtruese me tatimin mbi vlerën e shtuar, TVSH. Në prangat e policisë ra administratori i kompanisë Rr.s.M dhe Hidro Company, ...
Lexo | 12-Sep-2019 14:18
Ka shkuar në 17 numri i biznesmenëve të arrestuar të akuzuar si të përfshirë në një skeme mashtruese me tatimin mbi vlerën e shtuar, TVSH. Në prangat e policisë ra administratori i kompanisë Rr.s.M dhe Hidro Company, ...

Arrestohet biznesmeni në Tiranë, ja pse akuzohet
Një tjetër biznesmen është arrestuar nga ana e policisë së Tiranës, në sajë të aksionit klundër informalitetit. Në pranga ka rënë biznesmeni Agim Kola, i cili akuzohet për fatura fiktive, administrator i ‘Hidro ...
Telegraf | 12-Sep-2019 14:07
Një tjetër biznesmen është arrestuar nga ana e policisë së Tiranës, në sajë të aksionit klundër informalitetit. Në pranga ka rënë biznesmeni Agim Kola, i cili akuzohet për fatura fiktive, administrator i ‘Hidro ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved