ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 18:20

iPhone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg

iPhone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11.
Top Channel | 11-Sep-2019 19:41
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11.

Risitë e prezantuara te iPhone 11, telefonat Android i përdorin prej kohësh
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 20:54
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...

Apple macOS Catalina vjen në Tetor
Përdoruesit e Mac do të vërejnë gjithashtu edhe një përditësim të madh të aplikacionit Photos. Kështu ata mund të shohin fotot të renditura sipas ditëve, muajve dhe viteve kur janë realizuar. Pas një vere plot testime, ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:25
Përdoruesit e Mac do të vërejnë gjithashtu edhe një përditësim të madh të aplikacionit Photos. Kështu ata mund të shohin fotot të renditura sipas ditëve, muajve dhe viteve kur janë realizuar. Pas një vere plot testime, ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.
Top Channel | 11-Sep-2019 08:48
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.

Phone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në ...
Albportali | 12-Sep-2019 00:26
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në ...

Phone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në ...
Republika | 12-Sep-2019 00:20
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në ...

iPhone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 00:10
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në ...

Apple prezanton iPhone 11, ja sa do kushtojnë smartphonet e rinj
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 07:30
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Apple Arcade është një abonim me pagesë me akses në mbi 100 lojëra
Apple Arcade do të debutojë më 19 Shtator për 4.99 dollarë në muaj tha kompania ditën e Marte gjatë aktivitetit të prezantimi t të iPhone në Kaliforni. Detajet u zbuluan krahas tre modeleve të reja të iPhone 11. ...
Medial | 11-Sep-2019 22:09
Apple Arcade do të debutojë më 19 Shtator për 4.99 dollarë në muaj tha kompania ditën e Marte gjatë aktivitetit të prezantimi t të iPhone në Kaliforni. Detajet u zbuluan krahas tre modeleve të reja të iPhone 11. ...

Apple Arcade është një abonim me pagesë me akses në mbi 100 lojëra
Apple Arcade do të debutojë më 19 Shtator për 4.99 dollarë në muaj tha kompania ditën e Marte gjatë aktivitetit të prezantimi t të iPhone në Kaliforni. Detajet u zbuluan krahas tre modeleve të reja të iPhone 11. ...
PC World | 11-Sep-2019 22:01
Apple Arcade do të debutojë më 19 Shtator për 4.99 dollarë në muaj tha kompania ditën e Marte gjatë aktivitetit të prezantimi t të iPhone në Kaliforni. Detajet u zbuluan krahas tre modeleve të reja të iPhone 11. ...

Risitë e prezantuara te iPhone 11, telefonat Android i përdorin prej kohësh
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...
Albportali | 11-Sep-2019 21:50
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...
Shenja | 11-Sep-2019 21:15
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...

Apple zbulon datën e lëshimit të iOS 13
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ...
Zeri | 11-Sep-2019 20:36
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ...

Apple macOS Catalina vjen në Tetor
Pas një vere plot testime, Apple po përgatitet për linçimin e versionit të ardhshëm madhor të macOS i cili është macOS Catalina. Megjithatë versioni i ri do të mbërrijë jo përpara muajit Tetor sipas uebsajtit të Apple. ...
Medial | 11-Sep-2019 20:10
Pas një vere plot testime, Apple po përgatitet për linçimin e versionit të ardhshëm madhor të macOS i cili është macOS Catalina. Megjithatë versioni i ri do të mbërrijë jo përpara muajit Tetor sipas uebsajtit të Apple. ...

Apple macOS Catalina vjen në Tetor
Pas një vere plot testime, Apple po përgatitet për linçimin e versionit të ardhshëm madhor të macOS i cili është macOS Catalina. Megjithatë versioni i ri do të mbërrijë jo përpara muajit Tetor sipas uebsajtit të Apple. ...
PC World | 11-Sep-2019 20:04
Pas një vere plot testime, Apple po përgatitet për linçimin e versionit të ardhshëm madhor të macOS i cili është macOS Catalina. Megjithatë versioni i ri do të mbërrijë jo përpara muajit Tetor sipas uebsajtit të Apple. ...

iPhone 11 mund të dalë në treg më herët sesa që pritej
Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në internet thonë se do të dalë mode pa u hedhur mirë në treg, pasi nuk ka rrjetin 5G. 5G nuk është një ...
Lajminet | 11-Sep-2019 19:49
Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në internet thonë se do të dalë mode pa u hedhur mirë në treg, pasi nuk ka rrjetin 5G. 5G nuk është një ...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:41
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...

iPhone 11 në gjashtë ngjyra
Apple më në fund ka zbuluar modelet më të reja në formacionin e saj iPhone. Firma zbuloi iPhone 11 në Teatrin Steve Jobs në Cupertino të martën, duke treguar një aparat fotografik me një ekran 6.1 inç që do të vijë në ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:41
Apple më në fund ka zbuluar modelet më të reja në formacionin e saj iPhone. Firma zbuloi iPhone 11 në Teatrin Steve Jobs në Cupertino të martën, duke treguar një aparat fotografik me një ekran 6.1 inç që do të vijë në ...

Apple zbulon datën e lëshimit të iOS 13
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ora ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 19:21
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ora ...

Apple paraqet produktet e reja, përfshirë telefonin iPhone 11
Përballë konkurrencës në rritje nga kompanitë që ofrojnë telefona inteligjentë me çmime më të ulëta, Apple paraqiti versionet e reja të iPhone-it të martën në ngjarjen e përvitshme të kompanisë për prezantimin e ...
Zeri Amerikes | 11-Sep-2019 18:45
Përballë konkurrencës në rritje nga kompanitë që ofrojnë telefona inteligjentë me çmime më të ulëta, Apple paraqiti versionet e reja të iPhone-it të martën në ngjarjen e përvitshme të kompanisë për prezantimin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved