ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:26

FOTOT: Demi Moore zhvishet pas 28 vjetësh

FOTOT: Demi Moore zhvishet pas 28 vjetësh
Edhe pse është 56 vjeç, kjo nuk do të thotë se Demi Moore nuk mund të zhvishet në kopertinën e një reviste. Edhe kështu ka bërë! Aktorja ka publikuar vetëm një orë më parë tre foto ku ka pozuar për “Harper’s BAZAAR”, ku ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 17:02
Edhe pse është 56 vjeç, kjo nuk do të thotë se Demi Moore nuk mund të zhvishet në kopertinën e një reviste. Edhe kështu ka bërë! Aktorja ka publikuar vetëm një orë më parë tre foto ku ka pozuar për “Harper’s BAZAAR”, ku ...

Aktorja e njohur vjen e zhveshur për ballinën e revistës ‘Harper’s Bazaar’
Demi Moore ka pozuar nudo për revistën e njohur ‘Harper’s Bazaar Rus’. Aktorja e njohur amerikane u paraqitë në ballinën e revistës e cila do të dal në shitje në muajin nëntor, shkruan Indeksonline. 56 vjeçarja përveç ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 17:45
Demi Moore ka pozuar nudo për revistën e njohur ‘Harper’s Bazaar Rus’. Aktorja e njohur amerikane u paraqitë në ballinën e revistës e cila do të dal në shitje në muajin nëntor, shkruan Indeksonline. 56 vjeçarja përveç ...

Demi Moore nudo për Harper’s Bazaar Us, në moshën 56 vjeçare
Demi Moore është gjithmonë e më e bukur dhe vitet, 56, nuk e trembin aspak. Kështu ylli hollivudjan kthehet duke pozuar nudo për kopertinën e ‘Harper’s Bazaar Us’, gati 30 vite pas kopertinës me barkun shtatzënë në ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:02
Demi Moore është gjithmonë e më e bukur dhe vitet, 56, nuk e trembin aspak. Kështu ylli hollivudjan kthehet duke pozuar nudo për kopertinën e ‘Harper’s Bazaar Us’, gati 30 vite pas kopertinës me barkun shtatzënë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved