ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:15

Detaje/ Përmbysja e makinës me targa ruse në Laprakë, ja pista e “nxehtë” ku po hetohet

Detaje/ Përmbysja e makinës me targa ruse në Laprakë, ja pista e “nxehtë” ku po hetohet
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:35
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...

Përplasen 2 automjete në Paskuqan, 4 të aksidentuar
Një aksident automobilistik ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit.
Top Channel | 12-Sep-2019 15:34
Një aksident automobilistik ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit.

Misteri i makinës me targa ruse, shoferi vëllai i deputetes së LSI
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me makinën e blindur “G Class” me targa ruse, e cila u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Drejtuesi i kësaj makine është ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 17:41
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me makinën e blindur “G Class” me targa ruse, e cila u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Drejtuesi i kësaj makine është ...

Makinat përplasen “kokë më kokë” në Paskuqan, 4 të plagosur
Policia e Tiranës bën me dije se një aksident tragjik ka ndodhur sot në Paskuqan. Si pasojë e aksidentit, janë plagosur 3 shtetas që ishin në njërin mjet dhe shoferi i automjetit tjetër. Të gjithë të aksidentuarit janë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:16
Policia e Tiranës bën me dije se një aksident tragjik ka ndodhur sot në Paskuqan. Si pasojë e aksidentit, janë plagosur 3 shtetas që ishin në njërin mjet dhe shoferi i automjetit tjetër. Të gjithë të aksidentuarit janë ...

Parakalimi i gabuar, përplasen 3 automjete në autostradë
Tre automjete janë përfshirë në një aksident në afërsi të fshatit Tresh në autostradën Lezhë-Laç. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip Benz dhe parakalimi i gabuar. Në këtë ...
Telegraf | 12-Sep-2019 16:33
Tre automjete janë përfshirë në një aksident në afërsi të fshatit Tresh në autostradën Lezhë-Laç. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip Benz dhe parakalimi i gabuar. Në këtë ...

Detaje/ Përmbysja e makinës me targa ruse pranë sheshit “Shqiponja” , ja pista e “nxehtë” ku po hetohet
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:45
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...

34-vjeçari i aksidentuar te “Shqiponja” vëllai i deputetes. Zbulohet arsyeja pse ndërroi mbiemër
TIRANË Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:28
TIRANË Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...

U aksidentua me makinë të blinduar, kush është vëllai i deputetes që ndërroi mbiemrin
TIRANE Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:25
TIRANE Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...

Makinat përplasen “kokë më kokë” në Paskuqan, 4 të plagosur
Policia e Tiranës bën me dije se një aksident tragjik ka ndodhur sot në Paskuqan. Si pasojë e aksidentit, janë plagosur 3 shtetas që ishin në njërin mjet dhe shoferi i automjetit tjetër. Të gjithë të aksidentuarit janë ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:23
Policia e Tiranës bën me dije se një aksident tragjik ka ndodhur sot në Paskuqan. Si pasojë e aksidentit, janë plagosur 3 shtetas që ishin në njërin mjet dhe shoferi i automjetit tjetër. Të gjithë të aksidentuarit janë ...

Aksident i frikshëm me katër të plagosur në Paskuqan
Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën në Paskuqan, me pasojë lëndimin e 4 personave. Siç duket edhe nga fotot e siguruara nga ABC Neës, makinat u shkatërruan pothuajse plotësisht. Një nga të lënduarit mbeti një orë ...
ABCNews | 12-Sep-2019 15:42
Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën në Paskuqan, me pasojë lëndimin e 4 personave. Siç duket edhe nga fotot e siguruara nga ABC Neës, makinat u shkatërruan pothuajse plotësisht. Një nga të lënduarit mbeti një orë ...

Aksident në Tiranë, plagosen 4 persona
Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit. Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të lënduar 4 persona, shtetasit me iniciale E.T, A. LL, A. K dhe G. K. ...
Lapsi | 12-Sep-2019 15:37
Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit. Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të lënduar 4 persona, shtetasit me iniciale E.T, A. LL, A. K dhe G. K. ...

Aksidenti i qëllimshëm tek ‘Shqiponja’/ Dalin detaje të reja për shoferin e benzit të blinduar me targa ruse. Çfarë dyshon policia
Pavarësisht se u raportua si një aksident rrugor, Policia e Tiranës po e heton rastin ku u gjet përmbys një automjet luksoz dhe i blinduar si një atentat i mbetur në tentativë. Në një kronikë të ABC Neës jepen sqarime ...
Politiko | 12-Sep-2019 18:35
Pavarësisht se u raportua si një aksident rrugor, Policia e Tiranës po e heton rastin ku u gjet përmbys një automjet luksoz dhe i blinduar si një atentat i mbetur në tentativë. Në një kronikë të ABC Neës jepen sqarime ...

Aksidentohet në zonën e Bllokut, Armela e Big Brother
Një aksident i ndodhur mbrëmë në mesnatë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ka përfshirë edhe ish-banoren e Big Brother Albania, Armela Hyseni. Newsbomb.al. mëson se tre makina janë përplasur në zonën e ish-bllokut, rreth ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 18:18
Një aksident i ndodhur mbrëmë në mesnatë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ka përfshirë edhe ish-banoren e Big Brother Albania, Armela Hyseni. Newsbomb.al. mëson se tre makina janë përplasur në zonën e ish-bllokut, rreth ...

Aksidenti i makinës së blinduar po hetohet nga policia si atentat mafioz
Aksidenti i ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në ish-sheshin “Shqiponja” po hetohet si atentat nga policia e Tiranës. Në makinën e blinduar me targa të falsifikuara ruse ishte 34-vjeçari Eldi Dergjini, i cili kishte ...
ABCNews | 12-Sep-2019 15:25
Aksidenti i ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në ish-sheshin “Shqiponja” po hetohet si atentat nga policia e Tiranës. Në makinën e blinduar me targa të falsifikuara ruse ishte 34-vjeçari Eldi Dergjini, i cili kishte ...

Parakalimi i gabuar, përplasen 3 automjete në autostradë
Tre automjete janë përfshirë në një aksident në afërsi të fshatit Tresh në autostradën Lezhë-Laç. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip Benz dhe parakalimi i gabuar. Në këtë ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 17:04
Tre automjete janë përfshirë në një aksident në afërsi të fshatit Tresh në autostradën Lezhë-Laç. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip Benz dhe parakalimi i gabuar. Në këtë ...

Përplasen 2 automjete në Paskuqan, katër të aksidentuar
Një aksident rrugor ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit. Pas përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të dëmtuar, jashtë rrezikut për jetën 4 shtetas, drejtuesi i njërit prej mjeteve, shtetasi E.T dhe 3 të ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 15:47
Një aksident rrugor ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit. Pas përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të dëmtuar, jashtë rrezikut për jetën 4 shtetas, drejtuesi i njërit prej mjeteve, shtetasi E.T dhe 3 të ...

Ky është shoferi makinës së blinduar me targa ruse që u aksidentua mbrëmë, dëshmia: Sa e kisha sjellë nga…
TIRANË Detaje të reja nga ngjarja e së mërkurës mbrëma ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 10:50
TIRANË Detaje të reja nga ngjarja e së mërkurës mbrëma ku një makinë “G Class” e blinduar me targa ruse u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se ...

Aksidentoi makinën e blinduar/ Kush është vëllai i deputetes që ndërroi mbiemrin
Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një deputeteje të ...
Lapsi | 12-Sep-2019 14:57
Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një deputeteje të ...

Aksident në Tiranë, bllokohen në makinë tre persona
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Paskuqanit në kryeqytet. Mësohet në aksident janë përfshirë dy automjete. Si pasojë, tre persona që ndodheshin një njërin prej automjeteve, kanë mbetur të bllokuar. ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 15:37
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Paskuqanit në kryeqytet. Mësohet në aksident janë përfshirë dy automjete. Si pasojë, tre persona që ndodheshin një njërin prej automjeteve, kanë mbetur të bllokuar. ...

VIDEO/ Përplasen dy mjete në Fier, lëndohen shoferët. Rëndohet trafiku
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit. Aksidenti ka ndodhur në Unazën Lindore të qytetit te Fierit. Dy automjete, një “Volkswagen” dhe një “Cryisler” janë përplasur me njëri-tjetrin duke sjellë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 10:34
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit. Aksidenti ka ndodhur në Unazën Lindore të qytetit te Fierit. Dy automjete, një “Volkswagen” dhe një “Cryisler” janë përplasur me njëri-tjetrin duke sjellë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved