ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:55

Fushë Krujë/ Digjet kabina 40-vjeçare, zëvendësohet me një të re

Fushë Krujë/ Digjet kabina 40-vjeçare, zëvendësohet me një të re
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmë rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. Kabina “Kastriot i Vjetër”, operonte me pajisje të vjetra 6 kV, e ndërtuar me arkitekturë tip ...
Top Channel | 12-Sep-2019 08:34
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmë rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. Kabina “Kastriot i Vjetër”, operonte me pajisje të vjetra 6 kV, e ndërtuar me arkitekturë tip ...

500 familje janë aktualisht pa energji, përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike…
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...

Merr flakë kabina elektrike në Fushë Krujë, 200 banorë mbeten pa energji
Një kabinë e vjetër elektrike në lagjen Kastrioti të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës.
Top Channel | 11-Sep-2019 22:35
Një kabinë e vjetër elektrike në lagjen Kastrioti të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës.

Fushë Krujë/ Ddjegia e kabinës 40-vjeçare la pa drita qindra familje, OSHEE sqaron ngjarjen
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. OSHEE ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje duke thënë se Kabina “Kastriot i Vjetër”, ...
Lexo | 12-Sep-2019 09:07
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. OSHEE ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje duke thënë se Kabina “Kastriot i Vjetër”, ...

Merr flakë kabina elektrike në Fushë Krujë, banorët mbeten pa energji
Një kabinë 40-vjeçarare elektrike, e ndërtuar me tullë, në lagjen Kastriot të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës. Me të marrë njoftim mbi situatën ka ndërhyrë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:38
Një kabinë 40-vjeçarare elektrike, e ndërtuar me tullë, në lagjen Kastriot të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës. Me të marrë njoftim mbi situatën ka ndërhyrë ...

Përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike në Fushë-Krujë, rreth 500 familje pa energji
Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:51
Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund ...

Zjarr në kabinën elektrike, 500 familje mbeten në errësisë në Fushë-Krujë
Një kabine elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen ekësaj të mërkure në Fushë-Krujë. Mgjarja ka ndodhur në lagjen “Kastrioti i Vjetër” në Fushë-Krujë, ku si pasojë e dëmeve të shkaktuara nga zjarri kanë ngelur pa ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 22:13
Një kabine elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen ekësaj të mërkure në Fushë-Krujë. Mgjarja ka ndodhur në lagjen “Kastrioti i Vjetër” në Fushë-Krujë, ku si pasojë e dëmeve të shkaktuara nga zjarri kanë ngelur pa ...

Shkrumbohet kabina elektrike, 500 familje në Fushë-Krujë mbeten në errësisë
Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një kabinë elektrike në lagjen ‘Kastrioti i Vjetër’ në Fushë-Krujë. Zjarri ka dëmtuar kabinën duke lënë rreth 500 familje pa energji elektrike. Flakët janë neutralizuar falë ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 22:25
Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një kabinë elektrike në lagjen ‘Kastrioti i Vjetër’ në Fushë-Krujë. Zjarri ka dëmtuar kabinën duke lënë rreth 500 familje pa energji elektrike. Flakët janë neutralizuar falë ...

Përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike në Fushë-Krujë, 500 familje pa energji
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 22:04
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...

Digjen disa objekte në Çarshinë e Vjetër të Manastirit
Në Çarshinë e Manastirit janë djegur disa objekte nga një shpërthim zjarri. “Dje në orën 13:25 në stacionin policor të Manastirit është paraqitur se ka shpërthyer zjarr në disa objekte në rrugën “Krali Marko” në ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 20:36
Në Çarshinë e Manastirit janë djegur disa objekte nga një shpërthim zjarri. “Dje në orën 13:25 në stacionin policor të Manastirit është paraqitur se ka shpërthyer zjarr në disa objekte në rrugën “Krali Marko” në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved