ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:43

Veliaj me homologun çek, Tirana dhe Praga gati të shtojnë bashkëpunimin

Veliaj me homologun çek, Tirana dhe Praga gati të shtojnë bashkëpunimin
Kryetari i bashkisë së Tiranës u prit në Pragë nga homologu i tij Zdenek Hrib. Ai tha nga kryeqyteti Çek se Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 21:59
Kryetari i bashkisë së Tiranës u prit në Pragë nga homologu i tij Zdenek Hrib. Ai tha nga kryeqyteti Çek se Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë ...

Homologu çek pret Veliajn: Tirana dhe Praga kanë shumë ura lidhëse mes tyre
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 20:54
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për kryetarin energjik
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 20:33
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për kryetarin energjik
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
Lexo | 11-Sep-2019 20:57
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Veliaj në Pragë: Bashkëpunimi mes dy qyteteve, në një stad të ri
Sipërmarrja, rinia dhe kultura, do të jenë tre shtyllat e bashkëpunimit mes Tiranës dhe Pragës. Kryebashkiaku Erion Veliaj foli gjatë vizitës në Çeki, për të përbashkëtat që kanë këto dy qytete dhe për eksperiencat që ...
ABCNews | 11-Sep-2019 20:04
Sipërmarrja, rinia dhe kultura, do të jenë tre shtyllat e bashkëpunimit mes Tiranës dhe Pragës. Kryebashkiaku Erion Veliaj foli gjatë vizitës në Çeki, për të përbashkëtat që kanë këto dy qytete dhe për eksperiencat që ...

Veliaj takon homologun çek: Bashkëpunim në rritje mes Tiranës dhe Pragës
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ndodhet në një vizitë zyrtare në Pragë ku do të marrë pjesë në Forumin e 27-të Ekonomik dhe Mjedisor të OSBE-së. Gjatë vizitës Veliaj ka takuar homologun e tij çek. Në fokus ...
Politiko | 11-Sep-2019 20:18
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ndodhet në një vizitë zyrtare në Pragë ku do të marrë pjesë në Forumin e 27-të Ekonomik dhe Mjedisor të OSBE-së. Gjatë vizitës Veliaj ka takuar homologun e tij çek. Në fokus ...

Kryebashkiaku i Pragës takon Veliajn: Ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve
“E falenderoj shumë Kryetarin e Bashkisë se Tiranës, për këtë takim të shkëlqyer dhe interesant. Ju përshëndes duke ju falenderuar dhe duke përgëzuar qytetarët e Tiranës për këtë kryetar bashkie kaq energjik, duke ...
Medial | 11-Sep-2019 19:36
“E falenderoj shumë Kryetarin e Bashkisë se Tiranës, për këtë takim të shkëlqyer dhe interesant. Ju përshëndes duke ju falenderuar dhe duke përgëzuar qytetarët e Tiranës për këtë kryetar bashkie kaq energjik, duke ...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Do të ndërtojmë ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës.
Top Channel | 11-Sep-2019 19:13
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës.

Kryebashkiaku i Pragës takon Veliajn: Ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
RTSH | 11-Sep-2019 19:36
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Veliaj: “Bashkëpunim më intensiv mes Tiranës dhe Pragës në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës”
Kryebashkiaku i Tiranës u prit në një takim nga homologu i tij i Pragës, Zdenek Hrib Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu ...
Telegraf | 11-Sep-2019 18:07
Kryebashkiaku i Tiranës u prit në një takim nga homologu i tij i Pragës, Zdenek Hrib Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved