ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 05:05

“Tirana e Edi Ramës dhe Erion Velisë”, Demalia: Si gazermë betoni që shërben si qenef funksional

“Tirana e Edi Ramës dhe Erion Velisë”, Demalia: Si gazermë betoni që shërben si qenef funksional
Nga Ilir Demalia Tirana si gazermë betoni Tirana ka qenë një qytet me frymarrje dhe hapësirë magjike që syri ndjente në rrotullim 360 gradë nga pamjet e natyrës fizike. Në lindje, mali i Dajtit me madhështinë e tij i ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Nga Ilir Demalia Tirana si gazermë betoni Tirana ka qenë një qytet me frymarrje dhe hapësirë magjike që syri ndjente në rrotullim 360 gradë nga pamjet e natyrës fizike. Në lindje, mali i Dajtit me madhështinë e tij i ...

Demalia: Tirana, si gazermë betoni
Nga Ilir Demalia Tirana si gazermë betoni Tirana ka qenë një qytet me frymarrje dhe hapësirë magjike që syri ndjente në rrotullim 360 gradë nga pamjet e natyrës fizike. Në lindje, mali i Dajtit me madhështinë e tij i ...
Telegraf | 10-Sep-2019 18:20
Nga Ilir Demalia Tirana si gazermë betoni Tirana ka qenë një qytet me frymarrje dhe hapësirë magjike që syri ndjente në rrotullim 360 gradë nga pamjet e natyrës fizike. Në lindje, mali i Dajtit me madhështinë e tij i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved