ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 22:05

Si të kërkoni rritje page

Si të kërkoni rritje page
Nuk eshte e lehte te arrish nje rritje page, por as mision i pamundur… Me poshte jane disa keshilla per te arritur nje rritje page…
ikub.al | 10-Aug-2019 18:53
Nuk eshte e lehte te arrish nje rritje page, por as mision i pamundur… Me poshte jane disa keshilla per te arritur nje rritje page…

Më shumë para nuk na bëjnë gjithmonë më të lumtur!
Megjithatë, shkencëtarët nga Universiteti Warwick i Anglisë dhe Universiteti i Minessotas SHBA argumentojnë se shtimi i parave nuk mund të na bëjë të lumtur, në qoftë se kemi disa karakteristika të veçanta të ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 18:07
Megjithatë, shkencëtarët nga Universiteti Warwick i Anglisë dhe Universiteti i Minessotas SHBA argumentojnë se shtimi i parave nuk mund të na bëjë të lumtur, në qoftë se kemi disa karakteristika të veçanta të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved