ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 04:02

Shit-blerjet e pronave të patundshme rrezikojnë karrierën e gjyqtarit Përnoca

Shit-blerjet e pronave të patundshme rrezikojnë karrierën e gjyqtarit Përnoca
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime për “kontrata” fiktive në blerjen dhe më pas shitjen me çmim më të lartë të pronave në disa raste, por gjyqtari i Apelit të Krimeve të Rënda tha se “kishte gabime dhe ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 10:43
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime për “kontrata” fiktive në blerjen dhe më pas shitjen me çmim më të lartë të pronave në disa raste, por gjyqtari i Apelit të Krimeve të Rënda tha se “kishte gabime dhe ...

Shit-blerjet e pronave të patundshme rrezikojnë karrierën e gjyqtarit Përnoca
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime për “kontrata” fiktive në blerjen dhe më pas shitjen me çmim më të lartë ...
Reporter | 10-Sep-2019 21:43
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime për “kontrata” fiktive në blerjen dhe më pas shitjen me çmim më të lartë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved