ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 02:01

Dëshmi tronditëse: Katër ushtarë serbë më rrahën dhe përdhunuan në sy të prindërve

Dëshmi tronditëse: Katër ushtarë serbë më rrahën dhe përdhunuan në sy të prindërve
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka pasur të pamundur që të ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 22:57
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka pasur të pamundur që të ...

Rrëfimi i 57 vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Ajo ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar nga katër ushtarëve serbë Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 07:34
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Ajo ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar nga katër ushtarëve serbë Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
Arbresh | 10-Sep-2019 22:57
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
Gazeta Monitor | 10-Sep-2019 22:16
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht!
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
Gazeta Observer | 10-Sep-2019 22:16
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 22:16
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Dëshmi tronditëse: Serbët më zhveshën, rrahën dhe përdhunuan në sy të prindërve
Përdhunimi i fëmijës në sy të prindërve, kalon çdo krim monstruoz. Kjo është historia e një familje me tre anëtarë e cila u shua pak nga pak pas përdhunimit që serbët i bënë vajzës së tyre, transmeton TopChannel Një ...
Portalb | 10-Sep-2019 21:53
Përdhunimi i fëmijës në sy të prindërve, kalon çdo krim monstruoz. Kjo është historia e një familje me tre anëtarë e cila u shua pak nga pak pas përdhunimit që serbët i bënë vajzës së tyre, transmeton TopChannel Një ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 21:46
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

57-vjeçarja nga Kosova rrëfen për përdhunimin që i bënë ushtarët serbë
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të......
Zeri | 10-Sep-2019 21:43
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të......

Një burrë tregon përjetimet e dhunës seksuale: Serbët më poshtëruan!
Në luftën e Kosovës nuk ka patur vetëm gra të dhunuara seksualisht, por edhe fëmijë, pleq dhe burra. Ne po ju sjellim një tjetër rrëfim, këtë herë nga një burrë. Në moshën 34 vjecare, Agimi, pseudonimi i burrit në ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 21:36
Në luftën e Kosovës nuk ka patur vetëm gra të dhunuara seksualisht, por edhe fëmijë, pleq dhe burra. Ne po ju sjellim një tjetër rrëfim, këtë herë nga një burrë. Në moshën 34 vjecare, Agimi, pseudonimi i burrit në ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht
Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të diskutojë, apo të ndaj me dikë brengën që i rëndon në shpirt. Top Story sjellë një rrëfim ekskluziv të gruas që mundi të mbijetojë pas përdhunimeve brutale, nga ...
Lajminet | 10-Sep-2019 21:43
Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të diskutojë, apo të ndaj me dikë brengën që i rëndon në shpirt. Top Story sjellë një rrëfim ekskluziv të gruas që mundi të mbijetojë pas përdhunimeve brutale, nga ...

Një burrë tregon përjetimet e dhunës seksuale: Serbët më poshtëruan!
Në luftën e Kosovës nuk ka patur vetëm gra të dhunuara seksualisht, por edhe fëmijë, pleq dhe burra. Ne po ju sjellim një tjetër rrëfim, këtë herë nga një burrë. Në moshën 34 vjecare, Agimi, pseudonimi i burrit në ...
Arbresh | 10-Sep-2019 21:36
Në luftën e Kosovës nuk ka patur vetëm gra të dhunuara seksualisht, por edhe fëmijë, pleq dhe burra. Ne po ju sjellim një tjetër rrëfim, këtë herë nga një burrë. Në moshën 34 vjecare, Agimi, pseudonimi i burrit në ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht!
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
InFokusi | 10-Sep-2019 21:25
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Rrëfimi i 57-vjeçares kosovare: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht!
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 21:19
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Rrëfimi i 57-vjeçares nga Kosova: Katër ushtarë serbë, më përdhunuan brutalisht
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 21:18
Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga viktimat e dhunës seksuale të Kosovës. Për të mos e identifikuar, ne do t’i vendosim pseudonimin Teuta. Për shumë vite me radhë ajo e ka patur të pamundur që të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved