ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 00:46

Zhdukja e kapitenit të “Atik Bey”, “thyen” heshtjen pronari i jahtit

Zhdukja e kapitenit të “Atik Bey”, “thyen” heshtjen pronari i jahtit
U bënë disa ditë tashmë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, i cili ende rezulton i zhdukur.
Top Channel | 11-Sep-2019 16:52
U bënë disa ditë tashmë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, i cili ende rezulton i zhdukur.

Mister mbi zhdukjen e kapitenit të jahtit që u gjet në Shëngjin, bashkëshortja apel për ndihmë: Bija ime pyet për babain e saj dhe unë nuk mund t’i them asgjë
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu Agency (AA). Jahti ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:55
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu Agency (AA). Jahti ...

Asnjë gjurmë nga kapiteni i jahtit që u gjet në Shëngjin, bashkëshortja apel për ndihmë
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu Agency (AA).
Top Channel | 11-Sep-2019 16:34
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu Agency (AA).

Jahti i braktisur në Shëngjin, flet gruaja e kapitenit të zhdukur turk: Vajza pyet për babain dhe…
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 16:17
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i ...

Pronari i jahtit turk të braktisur: Dyshoj se kapiteni turk u zhduk nga një…
Pronari i jahtit turk të braktisur në Shëngjin, Nedin Akyuz, nëpërmjet zyrës së avokatisë, ka hedhur poshtë aludimet se zhdukja e kapitenit Sezgin Yavuz ka ardhur si pasojë e përfshirjes së tij në aktivitete kriminale. ...
Lapsi | 11-Sep-2019 20:44
Pronari i jahtit turk të braktisur në Shëngjin, Nedin Akyuz, nëpërmjet zyrës së avokatisë, ka hedhur poshtë aludimet se zhdukja e kapitenit Sezgin Yavuz ka ardhur si pasojë e përfshirjes së tij në aktivitete kriminale. ...

“Vajza kërkon babanë”, me lot në sy e fotografitë në duar, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur: Herën e fundit më tha se…
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i ...
Telegraf | 11-Sep-2019 16:41
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i ...

“Telefonata e fundit me kapitenin” Biznesmeni turk përplaset me Prokurorinë për jahtin e braktisur në Shëngjin
“Sevgin Yavuz është kapiten i jahtit tim. Ishte nisur nga Budva për të marrë vëllanë tim në ishullin e Korfuzit, ku ndodhej me pushime. Hera e fundit që e kam telefonuar është kur ai ndodhej në Durrës. Më tha që kam ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:55
“Sevgin Yavuz është kapiten i jahtit tim. Ishte nisur nga Budva për të marrë vëllanë tim në ishullin e Korfuzit, ku ndodhej me pushime. Hera e fundit që e kam telefonuar është kur ai ndodhej në Durrës. Më tha që kam ...

Pronari i jahtit ‘Atik Bey’: Kapiteni ishte i ndershëm, pista e mundshme është …
Pronari i jahtit turk të braktisur në Shëngjin, Nedin Akyuz, nëpërmjet zyrës së avokatisë, ka hedhur poshtë aludimet se zhdukja e kapitenit Sezgin Yavuz ka ardhur si pasojë e përfshirjes së tij në aktivitete kriminale. ...
Lexo | 11-Sep-2019 20:22
Pronari i jahtit turk të braktisur në Shëngjin, Nedin Akyuz, nëpërmjet zyrës së avokatisë, ka hedhur poshtë aludimet se zhdukja e kapitenit Sezgin Yavuz ka ardhur si pasojë e përfshirjes së tij në aktivitete kriminale. ...

Zhdukja e kapitenit të “Atik Bey”, “thyen” heshtjen pronari i jahtit
Jahti me emrin “Atik Bey”, në pronësi të Metin Akyuz, u gjet i braktisur disa ditë më parë në ujërat ndërkombëtar në Detin Adriatik, 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit, ndërsa gjatë kontrollit policor u gjetën ...
Lajminet | 11-Sep-2019 17:37
Jahti me emrin “Atik Bey”, në pronësi të Metin Akyuz, u gjet i braktisur disa ditë më parë në ujërat ndërkombëtar në Detin Adriatik, 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit, ndërsa gjatë kontrollit policor u gjetën ...

Apeli i gruas së kapitenit të jahtit të braktisur
Dhe pse kanë kaluar disa ditë nga gjetja e jahtit të braktisur në afërsi të Shëngjinit dhe dokumenteve të kapitenit të tij, akoma nuk është rënë në gjurmë të shtetasit turk, 31 vjeçarit Sezgin Yavuz. Sipas të dhënave, ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 17:18
Dhe pse kanë kaluar disa ditë nga gjetja e jahtit të braktisur në afërsi të Shëngjinit dhe dokumenteve të kapitenit të tij, akoma nuk është rënë në gjurmë të shtetasit turk, 31 vjeçarit Sezgin Yavuz. Sipas të dhënave, ...

Milioneri turk bëhet i “gjallë” dhe kërkon jahtin luksoz, reagon Prokuroria
Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin nga frika se ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 13:29
Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin nga frika se ...

Zhdukja e kapitenit të “Atik Bey”, “thyen” heshtjen pronari i jahtit
U bënë disa ditë tashmë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, i cili ende rezulton i zhdukur. Jahti me emrin “Atik Bey”, në pronësi të Metin Akyuz, u gjet i ...
Zeri | 11-Sep-2019 17:18
U bënë disa ditë tashmë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, i cili ende rezulton i zhdukur. Jahti me emrin “Atik Bey”, në pronësi të Metin Akyuz, u gjet i ...

Humbja e kapitenit të jahtit/ Apeli i bashkëshortes: Vajza më kërkon babain
Mbetet mister fati i kapitetin të anijes që u gjend i braktisur në Shëngjin disa ditë më parë. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i braktisur disa ditë më parë në ujërat ndërkombëtar në Detin Adriatik, 12 milje larg ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 16:57
Mbetet mister fati i kapitetin të anijes që u gjend i braktisur në Shëngjin disa ditë më parë. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i braktisur disa ditë më parë në ujërat ndërkombëtar në Detin Adriatik, 12 milje larg ...

Jahti i braktisur në Shëngjin, gruaja e kapitenit të zhdukur kërkon ndihmë nga shteti
Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit. Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon ndihmën e ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 16:55
Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit. Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon ndihmën e ...

Misteri me kapitenin e jahtit/ Flet bashkëshortja: Herën e fundit më tha…
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu Agency (AA). Jahti ...
Lapsi | 11-Sep-2019 16:39
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu Agency (AA). Jahti ...

Flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur: Më ndihmoni, vajza më pyet për të atin!
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i ...
Dritare | 11-Sep-2019 16:52
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i ...

“Vajza pyet për babain”, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur
Kapiteni Sezgin Yavuz, dokumentet e të cilit u gjetën në jahtin e braktisur, fillimisht çoi në Shqipëri pronarin e jahtit, Nedim Akyüz, ndërsa më pas u nis për në Greqi Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 16:45
Kapiteni Sezgin Yavuz, dokumentet e të cilit u gjetën në jahtin e braktisur, fillimisht çoi në Shqipëri pronarin e jahtit, Nedim Akyüz, ndërsa më pas u nis për në Greqi Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të ...

Si u zhduk pas kthimit nga Korfuzi kapiteni i jahtit luksoz; Prokuroria refuzon kërkesën e pronarit turk
Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin nga frika se ...
Top Channel | 11-Sep-2019 11:21
Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin nga frika se ...

Prokuroria dhe Policia e Lezhës nisin verifikimet për biznesmenin turk
Prokuroria e Lezhës kërkon që të verifikohet vërtetësisë e dëshmisë së pronarit të mjetit lundrues Nedim Akyuz që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare. Ai deponoi para akuzës duke pohuar se nuk ka dije për ngjarjen se ...
ABCNews | 11-Sep-2019 15:26
Prokuroria e Lezhës kërkon që të verifikohet vërtetësisë e dëshmisë së pronarit të mjetit lundrues Nedim Akyuz që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare. Ai deponoi para akuzës duke pohuar se nuk ka dije për ngjarjen se ...

Flet e pikëlluar gruaja e kapitenit turk të jahtit të braktisur në Shëngjin: Telefonata e fundit ishte në 4 shtator, ja çfarë më tha
Bashkëshortja e kapitenit turk të jahtit të braktisur në Shëngjin, Sezgin Yavuz, i cili është i zhdukur prej disa ditësh, ka dhënë një intervistë për mediat turke ku ka rrëfyer bisedën e fundit me bashkëshortit. Vesile ...
Lexo | 11-Sep-2019 16:40
Bashkëshortja e kapitenit turk të jahtit të braktisur në Shëngjin, Sezgin Yavuz, i cili është i zhdukur prej disa ditësh, ka dhënë një intervistë për mediat turke ku ka rrëfyer bisedën e fundit me bashkëshortit. Vesile ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved