ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 13:48

Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore në imazhet me bikini

Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore në imazhet me bikini
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:01
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos ...

Pak ditë para koncertit, Capital T takohet me Erion Veliajn
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 11:14
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...

Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit, është shumë afër
TIRANE Këtë fundjavë do të zhvillohet një dasmë e madhe VIP. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë. Detajet nga dasma e tyre janë zbuluar një e ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:30
TIRANE Këtë fundjavë do të zhvillohet një dasmë e madhe VIP. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë. Detajet nga dasma e tyre janë zbuluar një e ...

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas ‘zënkës’ me Anxhelina Hadërgjonajn
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:38
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...

Blero dhe Granit Xhaka festuan së bashku pas ndeshjes Angli – Kosovë
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 09:29
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...

VIDEO: UEFA i dedikon një postim driblimeve magjike të talentit shqiptar që u tall me Griezmann dhe Lemar…
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 17:28
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:34
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...

G4shi sjell një pjesë të këngës së re
Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri. Ky album pritet të lansohet brenda pak ditëve, ndërsa ditë më parë tregoi se “My Year”, “Roses”, “Creep on ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:14
Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri. Ky album pritet të lansohet brenda pak ditëve, ndërsa ditë më parë tregoi se “My Year”, “Roses”, “Creep on ...

Florian Marku, Ilir Latifi dhe Capital T pozojnë në Southampton me flamurin e Kosovës dhe atë kombëtar – atje takojnë edhe Xhakën
Tifozë të shumtë shqiptarë e kanë ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Kosovës në Southampton, ku skuadra jonë zhvilloi ndeshje të mirë përkundër humbjes. Në St Mary’s Stadium kanë qenë të pranishëm edhe ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 00:27
Tifozë të shumtë shqiptarë e kanë ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Kosovës në Southampton, ku skuadra jonë zhvilloi ndeshje të mirë përkundër humbjes. Në St Mary’s Stadium kanë qenë të pranishëm edhe ...

Me një pozë me bikini, Rita i gëzohet pushimit para fillimit të koncerteve tjera
Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka padyshim se ka një orar të ngarkuar, prandaj sa herë që i jepet mundësia për të pushuar, ajo e shfrytëzon në maksimum. Ylli nga Kosova ka disa ditë pushim para fillimit të koncerteve ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 22:13
Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka padyshim se ka një orar të ngarkuar, prandaj sa herë që i jepet mundësia për të pushuar, ajo e shfrytëzon në maksimum. Ylli nga Kosova ka disa ditë pushim para fillimit të koncerteve ...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura
Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse, shkruan . Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell në ...
Lajminet | 11-Sep-2019 13:18
Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse, shkruan . Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell në ...

Çiklisti, pasi operacioni i zgjati shtatë orë: Jam gjallë për mrekulli Pas 7 orësh operacion, çiklisti kolumbian Rigoberto Uran është jashtë rrezikut për jetën. 32-vjeçari u përfshi në një aksident gjatë etapës së 6-të të Vueltës...
Pas 7 orësh operacion, çiklisti kolumbian Rigoberto Uran është jashtë rrezikut për jetën. 32-vjeçari u përfshi në një aksident gjatë etapës së 6-të të Vueltës së Spanjës, ku pësoi dëmtime të shumta. Lexoni edhe: Fury ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 13:05
Pas 7 orësh operacion, çiklisti kolumbian Rigoberto Uran është jashtë rrezikut për jetën. 32-vjeçari u përfshi në një aksident gjatë etapës së 6-të të Vueltës së Spanjës, ku pësoi dëmtime të shumta. Lexoni edhe: Fury ...

Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje
Remzie Osmani më 10 shtator festoi ditëlindjen, meqë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat për të, shkruan . Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa imazhe, ku tregon se si familja e befasuan më pushime me një tortë. “Me ...
Lajminet | 11-Sep-2019 13:01
Remzie Osmani më 10 shtator festoi ditëlindjen, meqë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat për të, shkruan . Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa imazhe, ku tregon se si familja e befasuan më pushime me një tortë. “Me ...

Prezantuesi i famshëm diagnostikohet me kancer në veshka (FOTO)
Prezantuesi Cameron Mathison ka folur për diagnozën e tij me kancer të veshkave. 50 vjeçare zbuloi gjendjen e tij shëndetësore të hënën dhe ai më pas shkroi një mesazh për fansat në llogarinë e tij në Instagram. “Unë ...
Prive | 11-Sep-2019 13:01
Prezantuesi Cameron Mathison ka folur për diagnozën e tij me kancer të veshkave. 50 vjeçare zbuloi gjendjen e tij shëndetësore të hënën dhe ai më pas shkroi një mesazh për fansat në llogarinë e tij në Instagram. “Unë ...

Çiklisti, pasi operacioni i zgjati shtatë orë: Jam gjallë për mrekulli
Pas 7 orësh operacion, çiklisti kolumbian Rigoberto Uran është jashtë rrezikut për jetën. 32-vjeçari u përfshi në një aksident gjatë etapës së 6-të të Vueltës së Spanjës, ku pësoi dëmtime të shumta. Nga reparti i ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:46
Pas 7 orësh operacion, çiklisti kolumbian Rigoberto Uran është jashtë rrezikut për jetën. 32-vjeçari u përfshi në një aksident gjatë etapës së 6-të të Vueltës së Spanjës, ku pësoi dëmtime të shumta. Nga reparti i ...

Shiten të gjitha biletat për koncertin e Alban Skenderajt, artisti ka disa fjalë
Janë shitur të gjitha biletat për koncertin madhështor të Alban Skenderajt, i cili do të mbahet më 27 të këtij muaji. Koncerti me titull “Nën yjet e Tiranës” do të mbahet në Amfiteatrin e Liqenit në Tiranë dhe gjithçka ...
Prive | 11-Sep-2019 12:46
Janë shitur të gjitha biletat për koncertin madhështor të Alban Skenderajt, i cili do të mbahet më 27 të këtij muaji. Koncerti me titull “Nën yjet e Tiranës” do të mbahet në Amfiteatrin e Liqenit në Tiranë dhe gjithçka ...

Bukuroshja që sfidon Kim Kardashian iu uron ditë të mbarë me këtë foto ‘përvëluese’
Është prej femrave më seksi në planet dhe këtë e dëshmon me secilën paraqitje. Anastasia Kvitko edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi u shfaqe tejet në formë. E veshur me një palë xhinse dhe bluzë të shkurtë, ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 12:44
Është prej femrave më seksi në planet dhe këtë e dëshmon me secilën paraqitje. Anastasia Kvitko edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi u shfaqe tejet në formë. E veshur me një palë xhinse dhe bluzë të shkurtë, ...

“Ta hanksha rrushin”, Encës i ngel në fyt fara në pushime
Enca Haxhia i ka merak këto postimet me ushqime në pushime. Këngëtarja shqiptare e cila është kritikuar vazhdimisht për peshën e saj, është parë në pushime duke ngrënë fruta. View this post on Instagram Meqe familjareve ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 12:14
Enca Haxhia i ka merak këto postimet me ushqime në pushime. Këngëtarja shqiptare e cila është kritikuar vazhdimisht për peshën e saj, është parë në pushime duke ngrënë fruta. View this post on Instagram Meqe familjareve ...

Asnjëherë nuk e kanë pranuar se janë në romancë, këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht
Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 11:54
Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen ...

Djali i Messit kopjon atë në festimin e golit
Matteo Messi ka kopjuar Leo Messin në festimin e golit pasi e shënoi një gol në oborrin e shtëpisë së tyre. Madje, këtë video e ka shpërndarë gruaja e Messit, Antonella, shkruan Indeksonline. Matteo edhe herë tjera ka ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 11:49
Matteo Messi ka kopjuar Leo Messin në festimin e golit pasi e shënoi një gol në oborrin e shtëpisë së tyre. Madje, këtë video e ka shpërndarë gruaja e Messit, Antonella, shkruan Indeksonline. Matteo edhe herë tjera ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved