ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 04:55

Pasta me tre përbërës për dhëmbë që shkëlqejnë nga bardhësia

Pasta me tre përbërës për dhëmbë që shkëlqejnë nga bardhësia
Përgatitja e kësaj paste zbardhuese me bazë menten, është shumë e thjeshtë. Ju duhen vetëm tre përbërës të cilët mudn t’i keni në shtëpi. Kjo pastë është jo-toksike dhe shumë e sigurt në efektin e zbardhjes së dhëmbëve. ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 12:39
Përgatitja e kësaj paste zbardhuese me bazë menten, është shumë e thjeshtë. Ju duhen vetëm tre përbërës të cilët mudn t’i keni në shtëpi. Kjo pastë është jo-toksike dhe shumë e sigurt në efektin e zbardhjes së dhëmbëve. ...

Enët e djegura pastroni me këtë përbërës
Enët e djegura nga gjellët mund të pastrohen dhe të shkëlqejnë duke përdorur një trik të thjeshtë. Këtë trik të lehtë dhe të thjeshtë mund ta përgatitni duke ndjekur hapat e mëposhtëm: Mbushni tenxheren ose tiganin e ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 09:58
Enët e djegura nga gjellët mund të pastrohen dhe të shkëlqejnë duke përdorur një trik të thjeshtë. Këtë trik të lehtë dhe të thjeshtë mund ta përgatitni duke ndjekur hapat e mëposhtëm: Mbushni tenxheren ose tiganin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved