ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 02:11

Roberti fotografohet në krahët e një femre tjetër pas ndarjes nga Nora

Roberti fotografohet në krahët e një femre tjetër pas ndarjes nga Nora
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në ...
Lapsi | 11-Sep-2019 11:45
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në ...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajze tjetër?
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 12:14
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në ...

FOTO/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajzë tjetër? Këngëtari kapet mat në resortin romantik
Është një nga ndarjet që në showbizzin shqiptar është komentuar më gjatë. Pas 14 vjet bashkë Robert Berisha dhe Nora Istrefi vendosën ti japin fund lidhjes së tyre. Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora udhëtoi së ...
Lexo | 11-Sep-2019 11:27
Është një nga ndarjet që në showbizzin shqiptar është komentuar më gjatë. Pas 14 vjet bashkë Robert Berisha dhe Nora Istrefi vendosën ti japin fund lidhjes së tyre. Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora udhëtoi së ...

Gjyste Vulaj në të 40-tat, pozon në bikine shfaq linjat perfekte
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 11:24
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të ...

PAPARAZZI: Pas ndarjes nga Nora, Robert Berisha me një brune me pushime në Turqi
Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës pas 14 vitesh bashkë duke pasur një ndarje miqësore. Por duket se divorci tashmë i përket të shkuarës dhe mendohet se Roberti ka nisur një romancë të re. Ai ka ...
Bordo | 11-Sep-2019 11:21
Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës pas 14 vitesh bashkë duke pasur një ndarje miqësore. Por duket se divorci tashmë i përket të shkuarës dhe mendohet se Roberti ka nisur një romancë të re. Ai ka ...

Ronaldo sjell videon më të bukur, kështu iu gëzuan fëmijët golit të tij
Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big Mama është shoqe ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 11:08
Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big Mama është shoqe ...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk? (FOTO)
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të ...
Albportali | 11-Sep-2019 11:08
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të ...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një......
Zeri | 11-Sep-2019 11:08
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një......

Roberti me të dashur të re, kjo është vajza më të cilën e zëvëndësoi Nora Istrefin
Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 10:54
Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në ...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre
Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën. Prive.al ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:45
Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën. Prive.al ...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk? (FOTO)
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të ...
Prive | 11-Sep-2019 10:33
Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të ...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë
Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:05
Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në ...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij
Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big Mama është shoqe ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:05
Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big Mama është shoqe ...

Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës
Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne kaq lejm’ kur ikim ...
Arbresh | 10-Sep-2019 22:07
Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne kaq lejm’ kur ikim ...

Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës
Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne kaq lejm’ kur ikim ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 21:44
Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne kaq lejm’ kur ikim ...

Roberti bën komentin e papritur në profilin e Eneda Tarifan
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 14:40
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...
Zeri | 10-Sep-2019 14:23
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...

Gili ka humbur shumë peshë, është bërë “shkrumb e hi”
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...
GazetaBlic | 10-Sep-2019 14:03
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 13:03
Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti ...

Do të qeshni më zë me kërkesën e aktorit kosovar për drejtuesit e FFK-së
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, rradhën e ka Tuna dhe Patrisi. Vetëm një javë pasi Robert Berisha deklaroi divorcin nga partnerja e tij prej 14 vitesh, Nora Istrefi, nisi të qarkullojë lajmi se edhe çifti tjetër ...
GazetaBlic | 09-Sep-2019 19:20
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, rradhën e ka Tuna dhe Patrisi. Vetëm një javë pasi Robert Berisha deklaroi divorcin nga partnerja e tij prej 14 vitesh, Nora Istrefi, nisi të qarkullojë lajmi se edhe çifti tjetër ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved