ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 08:44

Pacolli: Çekia konfirmon mbështetjen për Kosovën si shtet të pavarur

Pacolli: Çekia konfirmon mbështetjen për Kosovën si shtet të pavarur
Ministrit i Punëve të Jashtme të Çekisë Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ndërkombëtare. Ministri i Jashtëm ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 20:04
Ministrit i Punëve të Jashtme të Çekisë Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ndërkombëtare. Ministri i Jashtëm ...

Pacolli: Çekia konfirmon mbështetjen për Kosovën
Republika Çeke, sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 18:17
Republika Çeke, sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ...

Pacolli: Kosova mirëpret angazhimin e Francës për arritjen e marrëveshjes përfundimtare me Serbinë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se Franca është një partner i rëndësishëm i shtetit tonë, duke dhënë kontribut të vazhdueshëm në projekte të rëndësishme për vendin, si në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:57
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se Franca është një partner i rëndësishëm i shtetit tonë, duke dhënë kontribut të vazhdueshëm në projekte të rëndësishme për vendin, si në ...

Pacolli: Lajmet për çnjohje të rreme, Çekia mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 18:32
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...

Pacolli dhe Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:08
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...

Pacolli: Nuk ka çnjohje, Çekia e mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Presidenti çek, Millosh Zeman, dje ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 18:24
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Presidenti çek, Millosh Zeman, dje ...

Pacolli: Nuk ka çnjohje, Çekia e mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes një postimi në Twitter ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 18:17
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes një postimi në Twitter ...

Pacolli: Republika Çeke mbështetëse e fuqishme e Kosovës, nuk ka asnjë ç’njohje
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran ...
Arbresh | 11-Sep-2019 18:14
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran ...

Pacolli: Çekia konfirmon mbështetjen për Kosovën si shtet të pavarur
Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 18:07
Republika Çeke sot përmes ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomásh Petrícek ka konfirmuar mbështetjen e fuqishme për Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran dhe integrimin e saj në BE, NATO dhe organizata ...

Pacolli: Lajmet për çnjohje të rreme, Çekia mbështet fuqishëm Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 18:00
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...

Pacolli hedh poshtë dyshimet për çnjohje nga Çekia
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...
InFokusi | 11-Sep-2019 17:54
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ...

Pacolli: Çekia mbështetëse e fortë e Kosovës, lajmet për çnjohje të rreme
Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ketë marrë mbështetje nga ministrit i Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek. Ky është njoftimi i plotë i Pacollit: Republika Çeke sot përmes Ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš ...
Lajminet | 11-Sep-2019 17:54
Ai përmes rrjetit Twiter thotë të ketë marrë mbështetje nga ministrit i Punëve të Jashtme Tomáš Petrícek. Ky është njoftimi i plotë i Pacollit: Republika Çeke sot përmes Ministrit të saj të Punëve të Jashtme Tomáš ...

Ministri i Jashtëm i Çekisë: Nuk kemi ndryshuar qëndrimin për Kosovën
Ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka ftuar të gjithë që të mos bien pre e siç ka thënë provokimeve të Serbisë lidhur me raportimet për ç’njohje. “Republika Çeke sot përmes Ministrit të saj të ...
Medial | 11-Sep-2019 17:48
Ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka ftuar të gjithë që të mos bien pre e siç ka thënë provokimeve të Serbisë lidhur me raportimet për ç’njohje. “Republika Çeke sot përmes Ministrit të saj të ...

Ministri i Jashtëm i Çekisë: Nuk kemi ndryshuar qëndrimin për Kosovën
Ministri i Jashtëm i Çekisë, Tomas Petricek ka thënë se shteti i tij nuk ka ndryshuar qëndrimin karshi Kosovës. “Qeveria e Çekisë e cila është përgjegjëse për politikën e jashtme të vendit nuk na ndryshuar qëndrimin ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 17:46
Ministri i Jashtëm i Çekisë, Tomas Petricek ka thënë se shteti i tij nuk ka ndryshuar qëndrimin karshi Kosovës. “Qeveria e Çekisë e cila është përgjegjëse për politikën e jashtme të vendit nuk na ndryshuar qëndrimin ...

Pacolli: Çekia mbështetëse e fortë e Kosovës, lajmet për çnjohje të rreme
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Tëiter thotë të ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 17:46
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se ka marrë konfirmimin për mbështetje nga Çekia dhe se lajmet për mundësinë e çnjohjes nga ky vend nuk janë të sakta. Ai përmes rrjetit Tëiter thotë të ...

Pacolli reagon ndaj deklaratave për tërheqje të njohjes ndaj Kosovës nga Çekia
Ministri në detyrë i punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka konfirmuar se Kosova ka marrdhënie të mira me shtetin e Çekisë. Pacolli nëpërmjet një shkrimi në Facebook ka thënë se ky vend përmes Ministrit......
Zeri | 11-Sep-2019 17:44
Ministri në detyrë i punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka konfirmuar se Kosova ka marrdhënie të mira me shtetin e Çekisë. Pacolli nëpërmjet një shkrimi në Facebook ka thënë se ky vend përmes Ministrit......

Pacolli: Franca është një partner i rëndësishëm i shtetit të Kosovës
Ministri i Jashmët Behgjet Pacolli është takuar me ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel e cila në këtë takim i ka konfirmuar ministrit Pacolli se Franca do të vazhdojë të mbështesë Kosovën në fusha ...
Arbresh | 11-Sep-2019 16:59
Ministri i Jashmët Behgjet Pacolli është takuar me ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel e cila në këtë takim i ka konfirmuar ministrit Pacolli se Franca do të vazhdojë të mbështesë Kosovën në fusha ...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:15
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik ...

Pacolli takon ambasadoren e re franceze në Kosovë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka pritur në takim ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 14:31
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka pritur në takim ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset ...

Pacolli takohet me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel
Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë Behgjet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat ...
Zeri | 11-Sep-2019 14:16
Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë Behgjet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved