ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 21:35

“Nuk mundet një ambasador të mbajë postin derisa flet kundër shtetit të tij”

“Nuk mundet një ambasador të mbajë postin derisa flet kundër shtetit të tij”
Kandidati i AAK-së për Deputet të Kuvendit të Kosovës, Anton Berisha, ka kritikuar Sabri Kiçmarin e VV-së, i cili gjatë kohës sa ishte Ambasador i Kosovës në Austri, Australi dhe Zelandë të Re, kishte mbajtur qëndrime ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 23:47
Kandidati i AAK-së për Deputet të Kuvendit të Kosovës, Anton Berisha, ka kritikuar Sabri Kiçmarin e VV-së, i cili gjatë kohës sa ishte Ambasador i Kosovës në Austri, Australi dhe Zelandë të Re, kishte mbajtur qëndrime ...

Blerim Latifi i thotë anëtarit të VV-së së i është zvarritur Thaçit për t’u bërë ambasador
Blerim Latifi nga PDK, gjatë diskutimit me anëtarin e Vetëvendosjes, Sabri Kiçmari, i ka thënë këtij të fundit se i është zvarritur Hashim Thacit për ta bërë ambasador në Austri. Ai tha se është hipokrite nga ana e ...
InFokusi | 11-Sep-2019 22:29
Blerim Latifi nga PDK, gjatë diskutimit me anëtarin e Vetëvendosjes, Sabri Kiçmari, i ka thënë këtij të fundit se i është zvarritur Hashim Thacit për ta bërë ambasador në Austri. Ai tha se është hipokrite nga ana e ...

Latifi – Kiçmarit të VV-së: Iu zvarrite Thaçit për t’u bërë ambasador
Blerim Latifi nga PDK, gjatë diskutimit me anëtarin e Vetëvendosjes, Sabri Kiçmari, i ka thënë këtij të fundit se i është zvarritur Hashim Thaçit për ta bërë ambasador në Austri. Ai tha se është hipokrite nga ana e z. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 21:36
Blerim Latifi nga PDK, gjatë diskutimit me anëtarin e Vetëvendosjes, Sabri Kiçmari, i ka thënë këtij të fundit se i është zvarritur Hashim Thaçit për ta bërë ambasador në Austri. Ai tha se është hipokrite nga ana e z. ...

Latifi – Kiçmarit të VV-së: Iu zvarrite Thaçit për t’u bërë ambasador
Ai tha se është hipokrite nga ana e z. Kiçmari ta distancojë veten nga dështimet e politikës së jashtme, duke qenë për vite me radhë përfaqësues diplomatik i saj në disa vende. “Sabri, a ia ke shtruar vetes pyetjen ...
Lajminet | 11-Sep-2019 21:25
Ai tha se është hipokrite nga ana e z. Kiçmari ta distancojë veten nga dështimet e politikës së jashtme, duke qenë për vite me radhë përfaqësues diplomatik i saj në disa vende. “Sabri, a ia ke shtruar vetes pyetjen ...

Latifi – Kiçmarit të VV-së: Iu zvarrite Thaçit për t’u bërë ambasador
Blerim Latifi nga PDK, gjatë diskutimit me anëtarin e Vetëvendosjes, Sabri Kiçmari, i ka thënë këtij të fundit se i është zvarritur Hashim Thaçit për ta bërë ambasador në Austri. Ai tha se është hipokrite nga ana e z. ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 21:25
Blerim Latifi nga PDK, gjatë diskutimit me anëtarin e Vetëvendosjes, Sabri Kiçmari, i ka thënë këtij të fundit se i është zvarritur Hashim Thaçit për ta bërë ambasador në Austri. Ai tha se është hipokrite nga ana e z. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved