ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 01:10

Një pllakë përkujtimore për “Alo Alo”-n e famshme

Një pllakë përkujtimore për “Alo Alo”-n e famshme
Aktorët dhe aktoret e serialit legjendar të humorit britanik “Alo, Alo”, një komedi brilante që transmetohej dhe nga RTSH-ja në vitet ’90, zbuluan një pllakë përkujtimore për nder të saj. Seriali transmetuar nga 1982 ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 09:47
Aktorët dhe aktoret e serialit legjendar të humorit britanik “Alo, Alo”, një komedi brilante që transmetohej dhe nga RTSH-ja në vitet ’90, zbuluan një pllakë përkujtimore për nder të saj. Seriali transmetuar nga 1982 ...

Një pllakë përkujtimore për serinë “’Allo ‘Allo!”
Aktorët që kanë mbetur gjallë të serisë komike britanike, “’Allo, ‘Allo!”, u bashkuan për të zbuluar një pllakë përkujtimore. Seriali i transmetuar në vitet 1982-1992 parodiyon me okupimin nazist të Francës gjatë Luftës ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 09:40
Aktorët që kanë mbetur gjallë të serisë komike britanike, “’Allo, ‘Allo!”, u bashkuan për të zbuluar një pllakë përkujtimore. Seriali i transmetuar në vitet 1982-1992 parodiyon me okupimin nazist të Francës gjatë Luftës ...

Një pllakë përkujtimore për “Alo Alo”-n e famshme (video)
Aktorët dhe aktoret e serialit legjendar të humorit britanik “Alo, Alo”, një komedi brilante që transmetohej dhe nga RTSH-ja në vitet ’90, zbuluan një pllakë përkujtimore për nder të saj. Seriali transmetuar nga 1982 ...
Tesheshi | 10-Sep-2019 08:25
Aktorët dhe aktoret e serialit legjendar të humorit britanik “Alo, Alo”, një komedi brilante që transmetohej dhe nga RTSH-ja në vitet ’90, zbuluan një pllakë përkujtimore për nder të saj. Seriali transmetuar nga 1982 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved