ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 02:11

Ngjashmëria e frikshme/ Kërkohet nga policia Ualter Uajt i jetës reale për shitje metamfetamine

Ngjashmëria e frikshme/ Kërkohet nga policia Ualter Uajt i jetës reale për shitje metamfetamine
Nëse e keni parë serinë e fasmshme televizive “Breaking Bad” sigurisht që e njihni, Ualter Uajt, profesorin e fizikës që bëhët prodhues i metamfetaminës së pastër blu. Por, duket se një Ulater tjetër po ekziston në ...
Dritare | 11-Sep-2019 23:39
Nëse e keni parë serinë e fasmshme televizive “Breaking Bad” sigurisht që e njihni, Ualter Uajt, profesorin e fizikës që bëhët prodhues i metamfetaminës së pastër blu. Por, duket se një Ulater tjetër po ekziston në ...

Kapet “Uolker Uajt” i “Breaking Bad” në jetën reale
Policia ne Ilinoi të SHBA-ve ka nxjerrë foton e një personi të kërkuar për shitje amfetamine, dhe duket pothuajse njësoj me personazhin e serialit shumë të famshëm, Breaking Bad, i cili në film po ashtu është ...
Top Channel | 11-Sep-2019 22:43
Policia ne Ilinoi të SHBA-ve ka nxjerrë foton e një personi të kërkuar për shitje amfetamine, dhe duket pothuajse njësoj me personazhin e serialit shumë të famshëm, Breaking Bad, i cili në film po ashtu është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved