ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:12

Legjenda e këngës spanjolle koncert në Tiranë

Legjenda e këngës spanjolle koncert në Tiranë
Bashkia e Tiranës njofton ardhjen në kryeqytet të Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 19:37
Bashkia e Tiranës njofton ardhjen në kryeqytet të Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës ...

Këngëtarja spanjolle koncert në Tiranë
Luz Casal, legjenda e muzikës spanjolle do të vijë në Tiranë në datën 14 shtator. Ajo do të japë koncert në orën 20:00 tek Amfiteatri. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ...
Politiko | 11-Sep-2019 18:26
Luz Casal, legjenda e muzikës spanjolle do të vijë në Tiranë në datën 14 shtator. Ajo do të japë koncert në orën 20:00 tek Amfiteatri. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ...

Legjenda e këngës spanjolle mban koncert në Tiranë
“Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle, do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës më 14 shtator te Amfiteatri, ora 20:00. Merr miqtë dhe eja argëtohu nën ritmin e muzikës ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 18:24
“Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle, do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës më 14 shtator te Amfiteatri, ora 20:00. Merr miqtë dhe eja argëtohu nën ritmin e muzikës ...

Legjenda e këngës spanjolle, koncert në Tiranë
Bashkia e Tiranës njofton ardhjen në kryeqytet të Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 13:44
Bashkia e Tiranës njofton ardhjen në kryeqytet të Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës ...

Legjenda e këngës spanjolle koncert në Tiranë
Bashkia e Tiranës njofton ardhjen në kryeqytet të Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:27
Bashkia e Tiranës njofton ardhjen në kryeqytet të Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle. “Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe! Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle do të ndriçojë mbrëmjen tuaj me zërin e saj mahnitës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved