ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:41

Kolaudimi i makinave dhe skandali i shtyrjes së kontratës për SGS-në

Kolaudimi i makinave dhe skandali i shtyrjes së kontratës për SGS-në
Nga Edlira Shehu Ndoshta nuk i rikthehesha koncesionit të shtyrë të SGS dhe për një vit tjetër. Atë ditë që doli njoftimi për mediat dhe tek-tuk u hodh si lajm online apo ndonjë titrim, kisha lënë të pija një kafe më ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 10:54
Nga Edlira Shehu Ndoshta nuk i rikthehesha koncesionit të shtyrë të SGS dhe për një vit tjetër. Atë ditë që doli njoftimi për mediat dhe tek-tuk u hodh si lajm online apo ndonjë titrim, kisha lënë të pija një kafe më ...

Kolaudimi i makinave dhe skandali i shtyrjes së kontratës
Nga Edlira Shehu Ndoshta nuk i rikthehesha koncesionit të shtyrë të SGS dhe për një vit tjetër. Atë ditë që doli njoftimi për mediat dhe tek-tuk u hodh si lajm online apo ndonjë titrim, kisha lënë të pija një kafe më ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 09:40
Nga Edlira Shehu Ndoshta nuk i rikthehesha koncesionit të shtyrë të SGS dhe për një vit tjetër. Atë ditë që doli njoftimi për mediat dhe tek-tuk u hodh si lajm online apo ndonjë titrim, kisha lënë të pija një kafe më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved