ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 05:46

Ja çfarë ndodhi në Tiranë më 11 shtator 2011 – (VIDEO)

Ja çfarë ndodhi në Tiranë më 11 shtator 2011 – (VIDEO)
Pas tragjedisë në New York, Parlamenti shqiptar anulloi votimin e qeverisë së re të Kryeministrit Meta për ta votëbesuar më 16 shtator.
Top Channel | 11-Sep-2019 18:14
Pas tragjedisë në New York, Parlamenti shqiptar anulloi votimin e qeverisë së re të Kryeministrit Meta për ta votëbesuar më 16 shtator.

“Light My Fire” me vajzën kosovare, mafinë dhe komandantin e UÇK-së
Jessica Ruben, autorja amerikane, e cila është në mesin e 40 shkrimtarëve më të shitur në “Amazon”, e që jeton e punon në New York, së shpejti do të publikojë romanin e saj të ri fiktiv, “Light My Fire”. Lufta në ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 13:11
Jessica Ruben, autorja amerikane, e cila është në mesin e 40 shkrimtarëve më të shitur në “Amazon”, e që jeton e punon në New York, së shpejti do të publikojë romanin e saj të ri fiktiv, “Light My Fire”. Lufta në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved