ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 01:51

Ekrem Hysenaj i LDK-së: Jam në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale

Ekrem Hysenaj i LDK-së: Jam në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale
Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës Ekrem Hysenaj, i cili në listën e kësaj partie ka numrin 34, ka thënë se është në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale.
Kosova Press | 11-Sep-2019 13:01
Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës Ekrem Hysenaj, i cili në listën e kësaj partie ka numrin 34, ka thënë se është në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale.

Lahi Brahimaj thotë se vizioni 100 % shtet po bashkon qytetarët në përkrahje të Haradinajt
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, ka qëndruar mbrëmë me banorët e fshatrave Nikovaz, Bërhjahë dhe Stubëll, ku është njoftuar drejtpërsëdrejti me hallet e tyre.
Kosova Press | 11-Sep-2019 11:24
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, ka qëndruar mbrëmë me banorët e fshatrave Nikovaz, Bërhjahë dhe Stubëll, ku është njoftuar drejtpërsëdrejti me hallet e tyre.

Edhe nënkryetari i OVL-UÇK-së garon për deputet
Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Migjen Shala, i cili është një ndër asamblistët më të votuar në Komunën e Prishtinën nga radhët e PDK-së, është kandidat për deputet të Kuvendit të Kosovës në listën......
Zeri | 11-Sep-2019 11:14
Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Migjen Shala, i cili është një ndër asamblistët më të votuar në Komunën e Prishtinën nga radhët e PDK-së, është kandidat për deputet të Kuvendit të Kosovës në listën......

Brahimaj: Sot mora premtimin në përkrahje 100% me Ramushin në familjen e Shaip Balje
Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Lahi Brahimaj ka vizituar sot familjen e nderuar të Shaip Balje nga Restelica.
Kosova Press | 10-Sep-2019 16:20
Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Lahi Brahimaj ka vizituar sot familjen e nderuar të Shaip Balje nga Restelica.

Islam Pacolli garon me numrin 5 në zgjedhjet e tetorit
Deputeti në largim i Kuvendit të Kosovës, Islam Pacolli do të kandidojë përsëri për këtë pozitë. Këtë e ka bërë të ditur vet Pacolli përmes një postimi në facebook, shkruan . Ai ka shkruar gjithashtu se do të mbaj ...
Arbresh | 10-Sep-2019 13:03
Deputeti në largim i Kuvendit të Kosovës, Islam Pacolli do të kandidojë përsëri për këtë pozitë. Këtë e ka bërë të ditur vet Pacolli përmes një postimi në facebook, shkruan . Ai ka shkruar gjithashtu se do të mbaj ...

Tahiri: Qeveria Haradinaj, shembull i partneritetit me komunat e zhvillimit ekonomik lokal
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...
Zeri | 10-Sep-2019 10:43
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...

Ramadani: Dialogu nuk është sport i lehtë, kërkohet guxim e përkushtim 100%
Ish-zevendës ministri i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës(FSK), Burim Ramdani, i cili njëherësh është edhe kandidatë për deputet nga radhët e AAK-së, ka thënë se qeverinë dhe skenën politike pas zgjedhjeve të 6 tetorit ...
Zeri | 10-Sep-2019 10:26
Ish-zevendës ministri i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës(FSK), Burim Ramdani, i cili njëherësh është edhe kandidatë për deputet nga radhët e AAK-së, ka thënë se qeverinë dhe skenën politike pas zgjedhjeve të 6 tetorit ...

Dialogu nuk është ‘sport i lehtë’
Burim Ramadani Qeverinë dhe skenën politike të pas 6 tetorit mund të parashihet se e pret një detyrë e rëndësishme, që lidhet me dialogun për njohje me Serbinë. Thjesht, dialogu nuk është ‘sport i lehtë’. Kërkon ...
Ina-Online | 10-Sep-2019 09:59
Burim Ramadani Qeverinë dhe skenën politike të pas 6 tetorit mund të parashihet se e pret një detyrë e rëndësishme, që lidhet me dialogun për njohje me Serbinë. Thjesht, dialogu nuk është ‘sport i lehtë’. Kërkon ...

Tahiri: Qeveria Haradinaj, shembull i partneritetit me komunat e zhvillimit ekonomik lokal
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...
Arbresh | 10-Sep-2019 09:45
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...

Tahiri: Qeveria Haradinaj, shembull i partneritetit me komunat e zhvillimit ekonomik lokal
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 09:26
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...

Tahiri: Qeveria Haradinaj, shembull i partneritetit me komunat e zhvillimit ekonomik lokal
Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se për herë të parë Qeveria dhe Komunat kanë koordinuar agjendën e veprimit. Postimi i tij i plotë: Kemi ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për ...
Lajminet | 10-Sep-2019 09:38
Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se për herë të parë Qeveria dhe Komunat kanë koordinuar agjendën e veprimit. Postimi i tij i plotë: Kemi ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për ...

Tahiri: Qeveria Haradinaj, shembull i partneritetit me komunat e zhvillimit ekonomik lokal
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 09:35
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Haradinaj ka ofruar shembullin e partneritetit mes Qeverisë dhe Komunave për Zhvillim Ekonomik Lokal. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...

Gashi: Kryeneçësia e Kurtit bëri që koalicioni parazgjedhor me LDK’në të dështojë
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Gashi ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për dështimin e koalicionit parazgjedhor mes LDK’së dhe ...
Arbresh | 10-Sep-2019 00:43
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Gashi ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për dështimin e koalicionit parazgjedhor mes LDK’së dhe ...

Gashi: Kryeneçësia e Kurtit bëri që koalicioni parazgjedhor me LDK’në të dështoj
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Gashi ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për dështimin e koalicionit parazgjedhor mes LDK’së dhe ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 00:18
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Gashi ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për dështimin e koalicionit parazgjedhor mes LDK’së dhe ...

Deputeti i LDK-së thotë se AAK-në e shohim si opsion për koalicion
Arben Gashi thotë se AAK-në e shohim si opsion, por asnjëherë PDK-në. Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, i ftuar në emisionin DPT te Fidani ka thënë se në rast të ndonjë bllokade, si opsion e shohim ...
Arbresh | 10-Sep-2019 00:10
Arben Gashi thotë se AAK-në e shohim si opsion, por asnjëherë PDK-në. Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, i ftuar në emisionin DPT te Fidani ka thënë se në rast të ndonjë bllokade, si opsion e shohim ...

Arben Gashi: LDK’ja e shpëtoi pavarësinë e Kosovës, PDK’ja e sabotonte
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, i ftuar në emisionin DPT te Fidani ka thënë se LDK’ja ka hy në koalicion me PDK’në në vitin 2007 për ta shpëtuar pavarësinë e Kosovës, sepse sipas tij, PDK’ja po e ...
Gazeta Express | 09-Sep-2019 23:56
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, i ftuar në emisionin DPT te Fidani ka thënë se LDK’ja ka hy në koalicion me PDK’në në vitin 2007 për ta shpëtuar pavarësinë e Kosovës, sepse sipas tij, PDK’ja po e ...

Arben Gashi: AAK’në e shohim si opsion, por asnjëherë PDK’në
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, i ftuar në emisionin DPT te Fidani ka thënë se në rast të ndonjë bllokade, si opsion e shohim AAK’në, por asnjëherë PDK’në. Ndërsa me Vetëvendosjen, Gashi tha nuk ...
Gazeta Express | 09-Sep-2019 23:50
Kandidati për deputet nga radhët e LDK’së, Arben Gashi, i ftuar në emisionin DPT te Fidani ka thënë se në rast të ndonjë bllokade, si opsion e shohim AAK’në, por asnjëherë PDK’në. Ndërsa me Vetëvendosjen, Gashi tha nuk ...

Manaj: Qytetarët kanë vendosur për fitoren e madhe të LDK-së
Kandidati i Lidhjes Demokratike për Deputet, Shkëmb Manaj ka theksuar se qytetarët kanë vendosur për fitoren e madhe të LDK-së.
Kosova Press | 09-Sep-2019 22:39
Kandidati i Lidhjes Demokratike për Deputet, Shkëmb Manaj ka theksuar se qytetarët kanë vendosur për fitoren e madhe të LDK-së.

Manaj: Istogu i Ibrahim Rugovës do ta ketë mbështetjen time të parezervë
Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Shkëmb Manaj, është zotuar se si deputet i Kuvendit të Kosovës do të bëjë çdo gjë për të përmirësuar mirëqenien e qytetarëve të Istogut.
Kosova Press | 09-Sep-2019 15:52
Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Shkëmb Manaj, është zotuar se si deputet i Kuvendit të Kosovës do të bëjë çdo gjë për të përmirësuar mirëqenien e qytetarëve të Istogut.

Lahi Brahimaj: 100 për qind guxim, përkushtim dhe fitore
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së Lahi Brahimaj ka bërë të ditur se numri i tij në listën për zgjedhjet e 6 tetorit është 61.
Kosova Press | 09-Sep-2019 15:52
Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së Lahi Brahimaj ka bërë të ditur se numri i tij në listën për zgjedhjet e 6 tetorit është 61.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved