ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 22:16

BSH: Seri e re kartëmonedhash, më cilësore, më rezistente dhe më të sigurta

BSH: Seri e re kartëmonedhash, më cilësore, më rezistente dhe më të sigurta
Banka e Shqipërisë ka njoftuar se këtë të enjte do të organizojë ceremoninë e prezantimit të serisë së re të kartëmonedhave shqiptare. Në njoftimin e BSH thuhet: “Prezantimi dhe hedhja në qarkullim e serisë së re të ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 19:13
Banka e Shqipërisë ka njoftuar se këtë të enjte do të organizojë ceremoninë e prezantimit të serisë së re të kartëmonedhave shqiptare. Në njoftimin e BSH thuhet: “Prezantimi dhe hedhja në qarkullim e serisë së re të ...

Ndryshon pamja e kartëmonedhave shqiptare- Banka e Shqipërisë: Seri e re, dizenjo e rifreskuar dhe elemente shtesë sigurie
Banka e Shqipërisë organizon këtë të enjte Ceremoninë e Prezantimit të Serisë së re të Kartëmonedhave Shqiptare. “Prezantimi dhe hedhja në qarkullim e serisë së re të kartëmonedhave përbën një ngjarje shumë të ...
ScanTv | 11-Sep-2019 14:18
Banka e Shqipërisë organizon këtë të enjte Ceremoninë e Prezantimit të Serisë së re të Kartëmonedhave Shqiptare. “Prezantimi dhe hedhja në qarkullim e serisë së re të kartëmonedhave përbën një ngjarje shumë të ...

Banka e Shqipërisë zbulon serinë e kartëmonedhave të reja që do të hidhet në treg këtë vit
Të enjten e ardhshme Banka e Shqipërisë do të prezantojë kartëmonedhat e reja që do të hidhen në treg duke nisur nga ky vit. Pas më shumë se 20 vitesh, dizenjo e parasë vjen e rifreskuar dhe me elementë sigurie të ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Të enjten e ardhshme Banka e Shqipërisë do të prezantojë kartëmonedhat e reja që do të hidhen në treg duke nisur nga ky vit. Pas më shumë se 20 vitesh, dizenjo e parasë vjen e rifreskuar dhe me elementë sigurie të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved