ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 15:12

Analistët: Orientimet e partive, nuk përkojnë me sloganet e tyre

Analistët: Orientimet e partive, nuk përkojnë me sloganet e tyre
Thuajse të gjitha partitë politike i kanë zyrtarizuar sloganet e tyre, për zgjedhjet e 6 tetorit. Por, njohës së zhvillimeve politike në vend, thonë se këto slogane nuk përkojnë me planin dhe programin e tyre. Thuajse ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 20:29
Thuajse të gjitha partitë politike i kanë zyrtarizuar sloganet e tyre, për zgjedhjet e 6 tetorit. Por, njohës së zhvillimeve politike në vend, thonë se këto slogane nuk përkojnë me planin dhe programin e tyre. Thuajse ...

AAK-PSD prezantojnë programin qeverisës, Haradinaj e quan 100 për qind për Kosovën
Koalicioni AAK-PSD ka prezantuar sot programin e tyre qeverisës. Kandidati për kryeministër të Kosovës nga ky koalicion, Ramush Haradinaj, tha se programi i tyre ka emër, dhe se ai quhet 100 për qind për Kosovën. Gjatë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 19:49
Koalicioni AAK-PSD ka prezantuar sot programin e tyre qeverisës. Kandidati për kryeministër të Kosovës nga ky koalicion, Ramush Haradinaj, tha se programi i tyre ka emër, dhe se ai quhet 100 për qind për Kosovën. Gjatë ...

Analistët: Orientimet e partive, nuk përkojnë me sloganet e tyre
Thuajse të gjitha partitë politike i kanë zyrtarizuar sloganet e tyre, për zgjedhjet e 6 tetorit. Por, njohës së zhvillimeve politike në vend, thonë se këto slogane nuk përkojnë me planin dhe programin e tyre. Thuajse ...
Arbresh | 11-Sep-2019 20:38
Thuajse të gjitha partitë politike i kanë zyrtarizuar sloganet e tyre, për zgjedhjet e 6 tetorit. Por, njohës së zhvillimeve politike në vend, thonë se këto slogane nuk përkojnë me planin dhe programin e tyre. Thuajse ...

Haradinaj: Do të dëshiroja të mos merrem me dialogun e çështjen e ndarjes, por me ekonominë tonë
Koalicioni AAK-PSD, në prani të kandidatëve që do të garojnë për deputetë në Kuvendin e Kosovës, ka bërë paraqitjen e plan-programit qeverisës, në zgjedhjet e 6 tetorit. I nominuari për kryeministër i këtij koalicioni, ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 19:33
Koalicioni AAK-PSD, në prani të kandidatëve që do të garojnë për deputetë në Kuvendin e Kosovës, ka bërë paraqitjen e plan-programit qeverisës, në zgjedhjet e 6 tetorit. I nominuari për kryeministër i këtij koalicioni, ...

Koalicioni AAK-PSD prezantoi programin qeveritar (VIDEO)
Është kandidatja më e moshuar që synon karrigen e deputetetes. Andaj Kaqusha Jashari është ndër të parat që ka ardhur ta dëgjojë prezantimin e programit të koalicionit AAK-PSD të cilit i takon. Në këtë ngjarje do të ...
Medial | 11-Sep-2019 20:33
Është kandidatja më e moshuar që synon karrigen e deputetetes. Andaj Kaqusha Jashari është ndër të parat që ka ardhur ta dëgjojë prezantimin e programit të koalicionit AAK-PSD të cilit i takon. Në këtë ngjarje do të ...

Koalicioni AAK-PSD prezantoi programin qeveritar (VIDEO)
Është kandidatja më e moshuar që synon karrigen e deputetetes. Andaj Kaqusha Jashari është ndër të parat që ka ardhur ta dëgjojë prezantimin e programit të koalicionit AAK-PSD të cilit i takon. Në këtë ngjarje do të ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 20:31
Është kandidatja më e moshuar që synon karrigen e deputetetes. Andaj Kaqusha Jashari është ndër të parat që ka ardhur ta dëgjojë prezantimin e programit të koalicionit AAK-PSD të cilit i takon. Në këtë ngjarje do të ...

Visar Ymeri: Koalicioni 100% do ta themelojë Fondin Zhvillimor
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 20:31
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...

AAK-PSD prezantojnë programin qeverisës, Haradinaj e quan 100 për qind për Kosovën
Koalicioni AAK-PSD ka prezantuar sot programin e tyre qeverisës. Kandidati për kryeministër të Kosovës nga ky koalicion, Ramush Haradinaj, tha se programi i tyre ka emër, dhe se ai quhet 100 për qind për Kosovën. Gjatë ...
Arbresh | 11-Sep-2019 20:18
Koalicioni AAK-PSD ka prezantuar sot programin e tyre qeverisës. Kandidati për kryeministër të Kosovës nga ky koalicion, Ramush Haradinaj, tha se programi i tyre ka emër, dhe se ai quhet 100 për qind për Kosovën. Gjatë ...

Shqipe Pantina: Programi ynë garanton 100 për qind përkujdesje dhe mirëqenie për qytetarët
Koalicioni AAK-PSD në Bibliotekën Kombëtare ka bërë prezantimin e programit qeverisës për katër vjetët e ardhshme, pjesë të së cilit prezantuan edhe kandidatët për deputetë. Shqipe Pantina nga PSD-ja tregoi planin e ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 20:04
Koalicioni AAK-PSD në Bibliotekën Kombëtare ka bërë prezantimin e programit qeverisës për katër vjetët e ardhshme, pjesë të së cilit prezantuan edhe kandidatët për deputetë. Shqipe Pantina nga PSD-ja tregoi planin e ...

Visar Ymeri: Koalicioni 100% do ta themelojë Fondin Zhvillimor
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 19:57
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...

Visar Ymeri: Koalicioni 100% do ta themelojë Fondin Zhvillimor
“Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të tyre, njofton Klan Kosova. “Programi ynë ka një fokus të vetëm – qytetarin. Kur flasim për ...
Lajminet | 11-Sep-2019 19:57
“Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të tyre, njofton Klan Kosova. “Programi ynë ka një fokus të vetëm – qytetarin. Kur flasim për ...

AAK-PSD prezantojnë programin e tyre qeverisës, premtohet rritje ekonomike
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate kanë prezantuar sot programin e tyre qeverisës, ku u tha se programi 100 për qind Kosovë është program qeverisës. Kandidati për kryeministër Ramush Haradinaj, ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 19:57
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate kanë prezantuar sot programin e tyre qeverisës, ku u tha se programi 100 për qind Kosovë është program qeverisës. Kandidati për kryeministër Ramush Haradinaj, ...

Haradinaj: Nuk jam ndonjë ideolog, por shquhem për zbatim dhe vendim
Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj, ka prezantuar disa pika të programit për qeverisje në një tubim të mbajtur në Biblotekën Kombëtare para kandidatëve për deputetë, si dhe nga disa ...
Medial | 11-Sep-2019 19:49
Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj, ka prezantuar disa pika të programit për qeverisje në një tubim të mbajtur në Biblotekën Kombëtare para kandidatëve për deputetë, si dhe nga disa ...

Haradinaj: Do të dëshiroja të mos merrem me Mogherinin dhe Thaçin, por me ekonominë tonë
Koalicioni AAK-PSD, në prani të kandidatëve që do të garojnë për deputetë në Kuvendin e Kosovës, ka bërë paraqitjen e planprogramit qeverisës. I nominuari për kryeministër i këtij koalicioni, Ramush Haradinaj, ka folur ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 19:49
Koalicioni AAK-PSD, në prani të kandidatëve që do të garojnë për deputetë në Kuvendin e Kosovës, ka bërë paraqitjen e planprogramit qeverisës. I nominuari për kryeministër i këtij koalicioni, Ramush Haradinaj, ka folur ...

Gjini: Ushtrisë duhet t’i rriten kapacitetet – do ta rrisim numrin e policëve, prokurorëve dhe gjyqtarëve
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës së Dukagjinit, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 19:49
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës së Dukagjinit, ...

Haradinaj: Nuk jam ndonjë ideolog, por shquhem për zbatim dhe vendim
Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj, ka prezantuar disa pika të programit për qeverisje në një tubim të mbajtur në Biblotekën Kombëtare para kandidatëve për deputetë, si dhe nga disa ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 19:41
Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj, ka prezantuar disa pika të programit për qeverisje në një tubim të mbajtur në Biblotekën Kombëtare para kandidatëve për deputetë, si dhe nga disa ...

Haradinaj: Do të dëshiroja të mos merrem me dialogun e çështjen e ndarjes, por me ekonominë tonë
Koalicioni AAK-PSD, në prani të kandidatëve që do të garojnë për deputetë në Kuvendin e Kosovës, ka bërë paraqitjen e plan-programit qeverisës, në zgjedhjet e 6 tetorit. I nominuari për kryeministër i këtij koalicioni, ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 19:36
Koalicioni AAK-PSD, në prani të kandidatëve që do të garojnë për deputetë në Kuvendin e Kosovës, ka bërë paraqitjen e plan-programit qeverisës, në zgjedhjet e 6 tetorit. I nominuari për kryeministër i këtij koalicioni, ...

Visar Ymeri: Koalicioni 100% do ta themelojë Fondin Zhvillimor
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...
Medial | 11-Sep-2019 19:33
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...

AAK-PSD prezantojnë programin e tyre qeverisës, premtohet rritje ekonomike
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate kanë prezantuar sot programin e tyre qeverisës, ku u tha se programi 100 për qind Kosovë është program qeverisës.
Kosova Press | 11-Sep-2019 19:28
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate kanë prezantuar sot programin e tyre qeverisës, ku u tha se programi 100 për qind Kosovë është program qeverisës.

Visar Ymeri: Koalicioni 100% do ta themelojë Fondin Zhvillimor
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 19:28
Visar Ymeri nga PSD ka thënë se koalicioni AAK-PSD është koalicion i programeve dhe ideve. “Nuk jemi sikur koalicionet dhe partitë tjera të emrave të përveçëm”, ka thënë Ymeri gjatë prezantimit të programit qeverisës të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved