ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 01:41

Abelard Tahiri: Bechtel-Enkas iu paguan 50 milionë për shkak të keqmenaxhimit të LDK-së

Abelard Tahiri: Bechtel-Enkas iu paguan 50 milionë për shkak të keqmenaxhimit të LDK-së
Abelard Tahiri nga PDK, ka thënë se për pagesën prej 50 milionë euro që i është bërë kompanisë Bechtel-Enka, fajtor është LDK e Isa Mustafës dhe konkretisht ish Ministri i Financave, Avdullah Hoti. “Vetëvendosje është ...
Arbresh | 11-Sep-2019 22:37
Abelard Tahiri nga PDK, ka thënë se për pagesën prej 50 milionë euro që i është bërë kompanisë Bechtel-Enka, fajtor është LDK e Isa Mustafës dhe konkretisht ish Ministri i Financave, Avdullah Hoti. “Vetëvendosje është ...

Abelard Tahiri: Bechtel-Enkas iu paguan 50 milionë për shkak të keqmenaxhimit të LDK-së (VIDEO)
Abelard Tahiri nga PDK, ka thënë se për pagesën prej 50 milionë euro që i është bërë kompanisë Bechtel-Enka, fajtor është LDK e Isa Mustafës dhe konkretisht ish Ministri i Financave, Avdullah Hoti. “Vetëvendosje është ...
Medial | 11-Sep-2019 22:33
Abelard Tahiri nga PDK, ka thënë se për pagesën prej 50 milionë euro që i është bërë kompanisë Bechtel-Enka, fajtor është LDK e Isa Mustafës dhe konkretisht ish Ministri i Financave, Avdullah Hoti. “Vetëvendosje është ...

Tahiri: Bechtel-Enkas iu paguan 50 milionë për shkak të keqmenaxhimit të LDK-së
“Vetëvendosje është parti e thyer ku një grumbull njerëzish punojnë për një njeri të caktuar. Më vjen keq që nuk i kam përfaqësuesit e LDK-së këtu në studio për të folur për keqqeverisjen”, ka thënë Tahiri në Klan ...
Lajminet | 11-Sep-2019 22:25
“Vetëvendosje është parti e thyer ku një grumbull njerëzish punojnë për një njeri të caktuar. Më vjen keq që nuk i kam përfaqësuesit e LDK-së këtu në studio për të folur për keqqeverisjen”, ka thënë Tahiri në Klan ...

Abelard Tahiri: Bechtel-Enkas iu paguan 50 milionë për shkak të keqmenaxhimit të LDK-së (VIDEO)
Abelard Tahiri nga PDK, ka thënë se për pagesën prej 50 milionë euro që i është bërë kompanisë Bechtel-Enka, fajtor është LDK e Isa Mustafës dhe konkretisht ish Ministri i Financave, Avdullah Hoti. “Vetëvendosje është ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 22:23
Abelard Tahiri nga PDK, ka thënë se për pagesën prej 50 milionë euro që i është bërë kompanisë Bechtel-Enka, fajtor është LDK e Isa Mustafës dhe konkretisht ish Ministri i Financave, Avdullah Hoti. “Vetëvendosje është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved