ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 21:40

Shifra të frikshme: Mosha mesatare e përdoruese të drogave në Kosovë është 16 vjeç

Shifra të frikshme: Mosha mesatare e përdoruese të drogave në Kosovë është 16 vjeç
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave ‘Labyrinth’ thotë se ...
Zeri | 10-Sep-2019 13:14
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave ‘Labyrinth’ thotë se ...

Shqetësuese: Mosha mesatare e përdoruesve të drogave në Kosovë 16 vjeç
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave “Labyrinth” thotë se ...
InFokusi | 10-Sep-2019 13:11
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave “Labyrinth” thotë se ...

Mosha mesatare e përdoruese të drogave në Kosovë është 16 vjeç
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave “Labyrinth” thotë se ...
Kosova Press | 10-Sep-2019 12:32
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave “Labyrinth” thotë se ...

?Mosha mesatare e përdoruese të drogave në Kosovë është 16 vjeç
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave “Labyrinth” thotë se ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 12:32
Përdorimi i substancave narkotike në Kosovë po shënon rritje. Kjo për faktin se është rritur numri i përdoruesve të rinj të drogave, ndërsa organizata që merret me trajtimin e këtyre personave “Labyrinth” thotë se ...

Alarmante përdorimi i drogës nga të rinjtë
“Labyrinth” kërkon nga institucionet e Kosovës që të ndërmarrin programe parandaluese për përdorimin e drogave e që do të jetë i aplikueshëm tek të rinjtë. Kështu u bë e ditur në tryezën “Drogat tek te......
Zeri | 10-Sep-2019 11:18
“Labyrinth” kërkon nga institucionet e Kosovës që të ndërmarrin programe parandaluese për përdorimin e drogave e që do të jetë i aplikueshëm tek të rinjtë. Kështu u bë e ditur në tryezën “Drogat tek te......

Hasani: Kosova do t’i lansojë planet operative AntiDrogë
Është mbajtur debati në kuadër të projektit “Fuqizimi dhe mbrojtja e të drejtave të njeriut te përdoruesit e drogave në Kosovë”, raporton Ekonomia Online. Safet Blakaj nga OJQ “Labyrinth” tha se të varurit nga droga ...
Klan Kosova | 10-Sep-2019 11:12
Është mbajtur debati në kuadër të projektit “Fuqizimi dhe mbrojtja e të drejtave të njeriut te përdoruesit e drogave në Kosovë”, raporton Ekonomia Online. Safet Blakaj nga OJQ “Labyrinth” tha se të varurit nga droga ...

Alarmante përdorimi i drogës nga të rinjtë
“Labyrinth” kërkon nga institucionet e Kosovës që të ndërmarrin programe parandaluese për përdorimin e drogave e që do të jetë i aplikueshëm tek të rinjtë.
Kosova Press | 10-Sep-2019 11:08
“Labyrinth” kërkon nga institucionet e Kosovës që të ndërmarrin programe parandaluese për përdorimin e drogave e që do të jetë i aplikueshëm tek të rinjtë.

Përdorimi i drogës në Kosovë nuk është alarmant, mosha e fillimit të përdorimit 16 vjeç
“Përdorimi i drogave në Kosovë nuk është alarmantë por është shqetësues” Kështu ka bërë të ditur Safet Blakaj nga Qendra Mediko-Psikoterapeutike “Labirint”, në debatin në kuadër të projektit “Fuqizimi dhe mbrojtja e të ...
Arbresh | 10-Sep-2019 10:45
“Përdorimi i drogave në Kosovë nuk është alarmantë por është shqetësues” Kështu ka bërë të ditur Safet Blakaj nga Qendra Mediko-Psikoterapeutike “Labirint”, në debatin në kuadër të projektit “Fuqizimi dhe mbrojtja e të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved