ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 13:48

Itali, kapet me drogë i riu shqiptar

Itali, kapet me drogë i riu shqiptar
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...
Lapsi | 10-Sep-2019 20:02
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...

Policia kap me drogë shqiptarin në Itali
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...
Lajmi i Fundit | 10-Sep-2019 22:22
Policia italiane në Piacenza ka vënë në pranga një të ri shqiptar, pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë gati për ta shitur. Sipas mediave italiane, ditët e fundit policia kishte dëgjuar për një djalë që kishte filluar një ...

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gjatë kontrollit të ushtruar nga policia greke në një mjet ...
Lapsi | 10-Sep-2019 13:31
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gjatë kontrollit të ushtruar nga policia greke në një mjet ...

Kapen 73 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, pranga 43-vjeçarit
Një sasi prej rreth 73 kg drogë është sekuestruar në bagazhin e një makine që po kalonte në kufirin greko-shqiptar të Janinës. Sipas mediave greke droga e llojit marijuanë ishte ndarë në 47 pako me peshë totale 73 kg e ...
Shenja | 10-Sep-2019 14:27
Një sasi prej rreth 73 kg drogë është sekuestruar në bagazhin e një makine që po kalonte në kufirin greko-shqiptar të Janinës. Sipas mediave greke droga e llojit marijuanë ishte ndarë në 47 pako me peshë totale 73 kg e ...

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ku ishte fshehur droga
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se gjatë ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 12:01
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se gjatë ...

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ku ishte fshehur droga
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se gjatë ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 12:13
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se gjatë ...

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ku ishte fshehur droga
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se gjatë ...
Medial | 10-Sep-2019 12:03
Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se gjatë ...

Kapen 73 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, pranga 43-vjeçarit
Një sasi prej rreth 73 kg drogë është sekuestruar në bagazhin e një makine që po kalonte në kufirin greko-shqiptar të Janinës. Sipas mediave greke droga e llojit marijuanë ishte ndarë në 47 pako me peshë totale 73 kg e ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 11:10
Një sasi prej rreth 73 kg drogë është sekuestruar në bagazhin e një makine që po kalonte në kufirin greko-shqiptar të Janinës. Sipas mediave greke droga e llojit marijuanë ishte ndarë në 47 pako me peshë totale 73 kg e ...

Kapen 73 kg marijuane, arrestohet greku
Kapen 73 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni ne Kefalovris, Janine. Eshte ndaluar nga policia greke nje mjet qe vinte nga kufiri i gjelber. Brenda ne bagazh te mjetit u gjeten dhe sekuestruan 47 pako me ...
Telegraf | 10-Sep-2019 10:45
Kapen 73 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni ne Kefalovris, Janine. Eshte ndaluar nga policia greke nje mjet qe vinte nga kufiri i gjelber. Brenda ne bagazh te mjetit u gjeten dhe sekuestruan 47 pako me ...

Grekët kapin automjetin me 73 kg kanabis, arrestohet transportuesi
Kapen 73 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni ne Kefalovris, Janine, ku eshte ndaluar nga policia greke nje mjet qe vinte nga kufiri i gjelber. Brenda ne bagazh te mjetit u gjeten dhe sekuestruan 47 pako ...
Saranda Web | 10-Sep-2019 10:24
Kapen 73 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni ne Kefalovris, Janine, ku eshte ndaluar nga policia greke nje mjet qe vinte nga kufiri i gjelber. Brenda ne bagazh te mjetit u gjeten dhe sekuestruan 47 pako ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved