ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 05:23

Lutja e vajzës së zhdukur: Babi lajmërohu se unë do largohem

Lutja e vajzës së zhdukur: Babi lajmërohu se unë do largohem
15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë. Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij ...
Arbresh | 10-Sep-2019 21:49
15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë. Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij ...

Lutja e vajzës së zhdukur: Babi lajmërohu se unë do largohem
Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij viti. E njëjta dyshohet se iku me të dashurin e saj, 17 vjeçar Besart Radosta. Të njëjtit ...
Lajminet | 10-Sep-2019 21:25
Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij viti. E njëjta dyshohet se iku me të dashurin e saj, 17 vjeçar Besart Radosta. Të njëjtit ...

Lutja e vajzës së zhdukur: Babi lajmërohu se unë do largohem
15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij ...
Gazeta Monitor | 10-Sep-2019 21:15
15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij ...

Lutja e vajzës së zhdukur: Babi lajmërohu se unë do largohem
15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 20:12
15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si e zhdukur. 15 vjeçarja nga Gjakova, u largua nga shtëpia më 14 qershor të këtij ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved