ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:16

FIBA e lejon Bashkimin të bëjë gara në Superligën e Kosovës

FIBA e lejon Bashkimin të bëjë gara në Superligën e Kosovës
Klubi i basketbolli Bashkimi ka bërë të ditur se i janë hequr të gjitha pengesat nga FIBA për regjistrim të lojtarëve dhe pjesëmarrje në edicionin e ri të Superligës. “Arpagjik’t” kanë arritur marrëveshje me ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 12:25
Klubi i basketbolli Bashkimi ka bërë të ditur se i janë hequr të gjitha pengesat nga FIBA për regjistrim të lojtarëve dhe pjesëmarrje në edicionin e ri të Superligës. “Arpagjik’t” kanë arritur marrëveshje me ...

Merret një vendim i rëndësishëm për KB Bashkimin
Që nga tani KB Bashkimi mund të regjistrojë basketbollistë dhe të marrë pjesë në garat e Superligës, ky vendim është marrë nga FIBA. E pas këtij vendimi skuadra nga Prizreni ka njoftuar se do të marrë pjesë në ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 12:05
Që nga tani KB Bashkimi mund të regjistrojë basketbollistë dhe të marrë pjesë në garat e Superligës, ky vendim është marrë nga FIBA. E pas këtij vendimi skuadra nga Prizreni ka njoftuar se do të marrë pjesë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved