ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 18:20

Çmime të reja të derivateve të naftës

Çmime të reja të derivateve të naftës
Nga mesnata do të ketë çmime të reja të derivateve të naftës, paralajmëron Komisioni Rregullator për Energjetikë . Ky vendim vjen një javë pasi benzina dhe dizeli u liruan për gjysmë denari për litër: Euro super BS-98 – ...
Lajm Press | 11-Jul-2016 10:38
Nga mesnata do të ketë çmime të reja të derivateve të naftës, paralajmëron Komisioni Rregullator për Energjetikë . Ky vendim vjen një javë pasi benzina dhe dizeli u liruan për gjysmë denari për litër: Euro super BS-98 – ...

Sot priten çmime të reja të derivateve të naftës
Gjatë ditës së sotme Komisioni Rregullator për energjetikë do të kumtoj çmimet e reja të derivateve të naftës. Këto çmime do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme. Mbetet të shohim nëse ...
Alsat-M | 19-Aug-2019 08:25
Gjatë ditës së sotme Komisioni Rregullator për energjetikë do të kumtoj çmimet e reja të derivateve të naftës. Këto çmime do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme. Mbetet të shohim nëse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved