ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 13:07

Çantat e 2020 do të jenë ngjyrë jeshile, shikoni 9 modelet me të cilat do të filloni të ëndërroni

Çantat e 2020 do të jenë ngjyrë jeshile, shikoni 9 modelet me të cilat do të filloni të ëndërroni
Nese nuk keni vendosur ende se ne cilat çanta doni te investoni per sezonin tjeter ne po ju prezantojme nje alternative te mire kerkimi. Nga jeshile smerald deri ne jeshilen ushtarake, çantat e sezonit tjeter duket se ...
ikub.al | 19-Aug-2019 09:22
Nese nuk keni vendosur ende se ne cilat çanta doni te investoni per sezonin tjeter ne po ju prezantojme nje alternative te mire kerkimi. Nga jeshile smerald deri ne jeshilen ushtarake, çantat e sezonit tjeter duket se ...

Çanta prej rrjete: modeli me “in” i sezonit veror
Fale rrjeteve sociale dhe mjeteve te tjera te komunikimt kemi disa muaj qe kemi pare ne krahun e blogereve me te njohura çanten prej rrjete si nje nga modelet e çantave me te deshiruara te momentit. Keto çanta prej ...
ikub.al | 17-Aug-2019 10:35
Fale rrjeteve sociale dhe mjeteve te tjera te komunikimt kemi disa muaj qe kemi pare ne krahun e blogereve me te njohura çanten prej rrjete si nje nga modelet e çantave me te deshiruara te momentit. Keto çanta prej ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved