ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:52

Zyrtare: Sot dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki

Zyrtare: Sot dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki
Eroll Salihu, sekretar i FFK-së, ka folur në emisionin “2 me 1” rreth gjendjes së Milot Rashicës, i lënduar te skuadra e Werder Bremen. Ai deklaroi se ka shpresa që Rashica të jetë gati për ndeshjet e radhës ndaj ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 10:19
Eroll Salihu, sekretar i FFK-së, ka folur në emisionin “2 me 1” rreth gjendjes së Milot Rashicës, i lënduar te skuadra e Werder Bremen. Ai deklaroi se ka shpresa që Rashica të jetë gati për ndeshjet e radhës ndaj ...

Eroll Salihu flet për gjendjen e Rashicës, tregon a do të luajë kundër Çekisë dhe Anglisë
Eroll Salihu, sekretar i FFK-së, ka folur në emisionin “2 me 1” rreth gjendjes së Milot Rashicës, i lënduar te skuadra e Werder Bremen. Ai deklaroi se ka shpresa që Rashica të jetë gati për ndeshjet e radhës ndaj ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 09:34
Eroll Salihu, sekretar i FFK-së, ka folur në emisionin “2 me 1” rreth gjendjes së Milot Rashicës, i lënduar te skuadra e Werder Bremen. Ai deklaroi se ka shpresa që Rashica të jetë gati për ndeshjet e radhës ndaj ...

Lëndimi i Rashicës, shqetësim për Kosovën
Milot Rashica shpresohet se do ta udhëheqë Përfaqësuesen e Kosovës në futboll në ndeshjet e shtatorit. Kosovën e presin ndeshje thuajse vendimtare, ndërsa së fundi 23-vjeçari ka qenë prej lojtarëve që kanë shfaqur ...
EkonomiaOnline | 19-Aug-2019 09:33
Milot Rashica shpresohet se do ta udhëheqë Përfaqësuesen e Kosovës në futboll në ndeshjet e shtatorit. Kosovën e presin ndeshje thuajse vendimtare, ndërsa së fundi 23-vjeçari ka qenë prej lojtarëve që kanë shfaqur ...

Eroll Salihu flet për lëndimin e Milot Rashicës
Milot Rashica ka pësuar një lëndim dje në ndeshjen e parë të Bundesligas në fanellën e Werder Bremenit duke e lënë fushën me ndihmën e mjekëve, shkruan Zëri.info. Sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu në emisionin “2 me ...
Zeri | 18-Aug-2019 23:11
Milot Rashica ka pësuar një lëndim dje në ndeshjen e parë të Bundesligas në fanellën e Werder Bremenit duke e lënë fushën me ndihmën e mjekëve, shkruan Zëri.info. Sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu në emisionin “2 me ...

Alarmohen gjermanët për Milot Rashicën
Ashtu siç edhe pritej, Milot Rashica e ka nisur sezonin në Bundesligë atje ku e la edhe në kampionatin e kaluar. Sulmuesi i Kosovës ka dhuruar një asist fantastik ndaj Duseldorfit, ndërsa u largua nga fusha në minutën e ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 21:50
Ashtu siç edhe pritej, Milot Rashica e ka nisur sezonin në Bundesligë atje ku e la edhe në kampionatin e kaluar. Sulmuesi i Kosovës ka dhuruar një asist fantastik ndaj Duseldorfit, ndërsa u largua nga fusha në minutën e ...

E rëndë: Ja sa pritet të mungojë Rashica
‘Dardanët’ më 7 shtator presin në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ Çekinë, në ndeshjen që po cilësohet si ‘finale’ e grupit A, për kombëtaret që po kërkojnë vendin e dytë. Pak ditë para kësaj ndeshje, Kosova ka marrë një lajm ...
Lajminet | 18-Aug-2019 21:34
‘Dardanët’ më 7 shtator presin në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ Çekinë, në ndeshjen që po cilësohet si ‘finale’ e grupit A, për kombëtaret që po kërkojnë vendin e dytë. Pak ditë para kësaj ndeshje, Kosova ka marrë një lajm ...

Tërhiqet shorti për rrethin e dytë në Kupën e Gjermanisë
Rrethi i dytë i kësaj kupe do të dhurojë përballje jashtëzakonisht interesante. Të pafat kanë qenë Borussia Dortmund dhe Borussia Monchengladbach, që do të takohen mes vete, dhe njëra prej tyre do të përjetojë një ...
Lajminet | 18-Aug-2019 18:52
Rrethi i dytë i kësaj kupe do të dhurojë përballje jashtëzakonisht interesante. Të pafat kanë qenë Borussia Dortmund dhe Borussia Monchengladbach, që do të takohen mes vete, dhe njëra prej tyre do të përjetojë një ...

Werderi me njoftim zyrtar për Rashicën, sa do të mungojë futbollisti i Kosovës?
Ylli i Kombëtares së Kosovës, ka pësuar një lëndim në ndeshjen e javës së parë në Bundesligë. Djaloshi nga Vushtrria pati një fillim të mbarë duke regjistruar asistimin e parë te goli i parë i Werderit këtë sezon në ...
Lajminet | 18-Aug-2019 16:58
Ylli i Kombëtares së Kosovës, ka pësuar një lëndim në ndeshjen e javës së parë në Bundesligë. Djaloshi nga Vushtrria pati një fillim të mbarë duke regjistruar asistimin e parë te goli i parë i Werderit këtë sezon në ...

Werder me komunikatë zyrtare për Rashicën, sulmuesi i Kosovës mund të mungojë gjatë
Sezoni ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme për Milot Rashicën. Sulmuesi i “Dardanëve” është lënduar të shtunën kundër Fortuna Düsseldorf. Ai ka probleme me kofshë dhe sipas Kicker, ka shqyer muskulin, çka do të ...
Albportali | 18-Aug-2019 16:50
Sezoni ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme për Milot Rashicën. Sulmuesi i “Dardanëve” është lënduar të shtunën kundër Fortuna Düsseldorf. Ai ka probleme me kofshë dhe sipas Kicker, ka shqyer muskulin, çka do të ...

Werder, komunikatë zyrtare për Rashicën
Sezoni ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme për Milot Rashicën. Sulmuesi i “Dardanëve” është lënduar të shtunën kundër Fortuna Düsseldorf. Ai ka probleme me kofshë dhe, sipas Kicker, ka shqyer muskulin, çka do të ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 16:32
Sezoni ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme për Milot Rashicën. Sulmuesi i “Dardanëve” është lënduar të shtunën kundër Fortuna Düsseldorf. Ai ka probleme me kofshë dhe, sipas Kicker, ka shqyer muskulin, çka do të ...

Në prag të dy ndeshjeve të shtatorit, lëndohet lojtari kryesor i skuadrës
Milot Rashica është lënduar në ndeshjen hapëse të Bundesligës me Werderin që u mposhtë 3-1 në shtëpi nga Duseldorf. Milot Rashica startoi nga minuta e parë dhe madje dhuroi asistin në golin e vetëm të Werderit, por u ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 16:18
Milot Rashica është lënduar në ndeshjen hapëse të Bundesligës me Werderin që u mposhtë 3-1 në shtëpi nga Duseldorf. Milot Rashica startoi nga minuta e parë dhe madje dhuroi asistin në golin e vetëm të Werderit, por u ...

Werder me komunikatë zyrtare për Rashicën, sulmuesi i Kosovës mund të mungojë gjatë
Sezoni ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme për Milot Rashicën. Sulmuesi i “Dardanëve” është lënduar të shtunën kundër Fortuna Düsseldorf. Ai ka probleme me kofshë dhe sipas Kicker, ka shqyer muskulin, çka do të ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 16:16
Sezoni ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme për Milot Rashicën. Sulmuesi i “Dardanëve” është lënduar të shtunën kundër Fortuna Düsseldorf. Ai ka probleme me kofshë dhe sipas Kicker, ka shqyer muskulin, çka do të ...

Starton Bundesliga, Dortmund “manita” Augsburgut
Borusia Dortmund e ka filluar sezonin 2019-2020 me një fitore të thellë përballë Augsburgut. Borusia arriti të triumfonte me rezultatin 5 me 1 duke treguar se do të jetë një pretendente në luftën për titull. Edhe se ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 19:36
Borusia Dortmund e ka filluar sezonin 2019-2020 me një fitore të thellë përballë Augsburgut. Borusia arriti të triumfonte me rezultatin 5 me 1 duke treguar se do të jetë një pretendente në luftën për titull. Edhe se ...

Werder Bremen e konfirmon lëndimin e Milot Rashicës (VIDEO)
Skuadra gjermane, Werder Bremen, përmes një komunikate ka bërë të ditur se është lënduar mesfushori kosovar, Milot Rashica. Rashica është lënduar në ndeshjen e parë në Bundesliga për sezonin 2019/20, njofton Klan ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 16:15
Skuadra gjermane, Werder Bremen, përmes një komunikate ka bërë të ditur se është lënduar mesfushori kosovar, Milot Rashica. Rashica është lënduar në ndeshjen e parë në Bundesliga për sezonin 2019/20, njofton Klan ...

Superliga: Formacionet zyrtare, Dukagjini – KF Ballkani
Milot Rashica është detyruar ta lëshoj fushën i lënduar në ndeshjen e të shtunës në mes të Werder Bremenit dhe Dusseldortit. Werderi ka humbur me rezultat 3-1 në shtëpi nga Dusseldorfi në ndeshjen e vlefshme për javën e ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 16:15
Milot Rashica është detyruar ta lëshoj fushën i lënduar në ndeshjen e të shtunës në mes të Werder Bremenit dhe Dusseldortit. Werderi ka humbur me rezultat 3-1 në shtëpi nga Dusseldorfi në ndeshjen e vlefshme për javën e ...

Rashica lëshoi fushën i lënduar, trajneri i Werderit jep detaje
Milot Rashica është detyruar ta lëshoj fushën i lënduar në ndeshjen e të shtunës në mes të Werder Bremenit dhe Dusseldortit. Werderi ka humbur me rezultat 3-1 në shtëpi nga Dusseldorfi në ndeshjen e vlefshme për javën e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 14:07
Milot Rashica është detyruar ta lëshoj fushën i lënduar në ndeshjen e të shtunës në mes të Werder Bremenit dhe Dusseldortit. Werderi ka humbur me rezultat 3-1 në shtëpi nga Dusseldorfi në ndeshjen e vlefshme për javën e ...

Dortmundi e nis “me marsh të pestë”, zhgënjejnë Werder e Rashica
Pas një fushate spektakolare në merkaton verore, Borussia e Dortmundit ka “treguar dhëmbët” që në javën e parë, duke triumfuar me rezultatin e thellë 5-1 përballë Augsburgut. Në “Signal Iduna Park” miqtë befasuan duke ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 18:28
Pas një fushate spektakolare në merkaton verore, Borussia e Dortmundit ka “treguar dhëmbët” që në javën e parë, duke triumfuar me rezultatin e thellë 5-1 përballë Augsburgut. Në “Signal Iduna Park” miqtë befasuan duke ...

Werder Bremen del me njoftim zyrtar pas lëndimit të Milot Rashicës
Milot Rashica e nisi me asistim edicionin e ri te Werder Bremen. Por vetëm disa minuta pas asistimit, Rashica është dashur ta lëshoj fushë, shkruan GazetaOlle. Ai ka pësuar një lëndim dhe është detyruar ta lëshoj fushën ...
Zeri | 18-Aug-2019 15:57
Milot Rashica e nisi me asistim edicionin e ri te Werder Bremen. Por vetëm disa minuta pas asistimit, Rashica është dashur ta lëshoj fushë, shkruan GazetaOlle. Ai ka pësuar një lëndim dhe është detyruar ta lëshoj fushën ...

Alarmohen gjermanët për Milot Rashicën
Ashtu siç edhe pritej, Milot Rashica e ka nisur sezonin në Bundesligë atje ku e la edhe në kampionatin e kaluar. Sulmuesi i Kosovës ka dhuruar një asist fantastik ndaj Duseldorfit, ndërsa u largua nga fusha në minutën e ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 15:53
Ashtu siç edhe pritej, Milot Rashica e ka nisur sezonin në Bundesligë atje ku e la edhe në kampionatin e kaluar. Sulmuesi i Kosovës ka dhuruar një asist fantastik ndaj Duseldorfit, ndërsa u largua nga fusha në minutën e ...

Probleme për Werder Bremen, lëndohet Rashica
Werder Bremen e nisi me humbje sezonin e ri të Bundesligës si vendas ndaj Dusseldorfit 1:3. Rashica asistoi në golin e vetëm të Werderit, por më pas në minutën e 65-të u detyrua të zëvendësohej për arsye se ankohej nga ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 15:44
Werder Bremen e nisi me humbje sezonin e ri të Bundesligës si vendas ndaj Dusseldorfit 1:3. Rashica asistoi në golin e vetëm të Werderit, por më pas në minutën e 65-të u detyrua të zëvendësohej për arsye se ankohej nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved