ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:42

VIDEO/ Partizanit i prishet festa, merr flakë autobusi i tifozëve

VIDEO/ Partizanit i prishet festa, merr flakë autobusi i tifozëve
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit. Autobusi i tifozëve të ekipit kryeqytetas ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit. Ngjarja është regjistruar ...
Albportali | 19-Aug-2019 00:04
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit. Autobusi i tifozëve të ekipit kryeqytetas ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit. Ngjarja është regjistruar ...

Si asnjëher më parë Presidentin Ilir Meta luan Futboll live në emision !
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta së bashku me Moderatorin Sadri Imeri e sfidojnë vetvehtën në futboll, shkruan InfoKosova. Sfida që moderatori Sadri Imeri i dha presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, ishte që ta godasin ...
Albportali | 18-Aug-2019 22:27
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta së bashku me Moderatorin Sadri Imeri e sfidojnë vetvehtën në futboll, shkruan InfoKosova. Sfida që moderatori Sadri Imeri i dha presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, ishte që ta godasin ...

Plagosje me armë zjarri në Haraçinë
Një person ka mbetur i plagosur në Haraçinë të Shkupit. Informatat e para nga burimet e Alsat thonë se personi është plagosur me armë zjarri si pasojë e një përplasje me armë mes dy familjeve. I plagosuri është dërguar ...
Albportali | 18-Aug-2019 22:02
Një person ka mbetur i plagosur në Haraçinë të Shkupit. Informatat e para nga burimet e Alsat thonë se personi është plagosur me armë zjarri si pasojë e një përplasje me armë mes dy familjeve. I plagosuri është dërguar ...

Kejvina bën një vallëzim sensual nën ritmet e “Bye Bye” [Video]
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...
Albportali | 18-Aug-2019 21:50
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...

Publikohet videoja e aksidentit në autostradën “Ibrahim Rugova” ku vdiq 18-vjeçarja
Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në Autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga ky aksident një person ka mbetur i vdekur ndërsa tre të tjerë janë lënduar të cilët po trajtohen në spitalin e Prizrenit. Magazina.al, ka ...
Albportali | 18-Aug-2019 21:38
Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në Autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga ky aksident një person ka mbetur i vdekur ndërsa tre të tjerë janë lënduar të cilët po trajtohen në spitalin e Prizrenit. Magazina.al, ka ...

Fiton Renova në derbin shqiptarë,e vetme në kreun e tabelës
Renova me golat e Selmanit dhe Ademit ka fituar në Tetovë derbin shqiptarë me skuadrën Struga Trim Lum informon Faktidutir.ch.Kjo fitore e ka ngjitur të vetme në krye Renovën pas barazimit mes Makedonija Gjorçe Petrov ...
Albportali | 18-Aug-2019 19:15
Renova me golat e Selmanit dhe Ademit ka fituar në Tetovë derbin shqiptarë me skuadrën Struga Trim Lum informon Faktidutir.ch.Kjo fitore e ka ngjitur të vetme në krye Renovën pas barazimit mes Makedonija Gjorçe Petrov ...

Thellohet kriza te Shkëndija ,Sileks shënon
Shkëndija vazhdon me lojëra zhgënjyese duke mos gjetur akoma fitoren në dy ndeshjet e para të kampionatit të ri informon Faktiditor.Në ndeshjen e luajtur në Kratovë me Sileksin, Kuq e zinjtë nga Tetova ,dy herë kampionë ...
Albportali | 18-Aug-2019 18:52
Shkëndija vazhdon me lojëra zhgënjyese duke mos gjetur akoma fitoren në dy ndeshjet e para të kampionatit të ri informon Faktiditor.Në ndeshjen e luajtur në Kratovë me Sileksin, Kuq e zinjtë nga Tetova ,dy herë kampionë ...

Shkup, vatër e re zjarri mbi lagjen Pintija
Zjarri ka kapluar malin pranë lagjes Pintia në Shkup. Zvonko Tomevski, zv/komandant i zjarrfikësve, për Alsat tha se aktualisht tre ekipe po punojnë në lokalizimin e zjarrit. Tomevski gjithashtu informoi se gjatë ditës ...
Albportali | 18-Aug-2019 18:38
Zjarri ka kapluar malin pranë lagjes Pintia në Shkup. Zvonko Tomevski, zv/komandant i zjarrfikësve, për Alsat tha se aktualisht tre ekipe po punojnë në lokalizimin e zjarrit. Tomevski gjithashtu informoi se gjatë ditës ...

E FUNDIT/ Zjarr në plazhin e Semanit, mbërrin menjëherë zjarrëfiksja
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...
Albportali | 18-Aug-2019 18:27
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...

Vazhdon shkatërrimi i mbishkrimeve të reja
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...
Albportali | 18-Aug-2019 17:15
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...

Koxijas: Në monumentin e Aleksandrit në Shkup shkruan se ai është grek
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 16:19
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...

Kocijas: Shkupi pranon se Aleksandri i Madh është grek
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 15:31
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...

Vazhdon shkatërrimi i mbishkrimeve të reja
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 15:21
Vazhdon pakënaqësia e qytetarëve rreth vendosjes së tabelave të reja të disa monumenteve të ‘’Shkupit 2014’’ si dhe largimit i diellit të Verginës nga pusetet dhe sheshet e qyteteve dhe objekte tjera në disa komuna. Pas ...

Fatime Fetain nuk e keni parë me këtë stil! (FOTO)
Prokurorja e Prokurorisë Speciale Fatime Fetai është një nga protagonistët e zhvillimeve aktuale në Maqedoninë e Veriut. Por ajo bën jetën e zakonshme duke u përfshirë në valën e dasmave këtë sezon veror. Portali ...
Albportali | 18-Aug-2019 14:38
Prokurorja e Prokurorisë Speciale Fatime Fetai është një nga protagonistët e zhvillimeve aktuale në Maqedoninë e Veriut. Por ajo bën jetën e zakonshme duke u përfshirë në valën e dasmave këtë sezon veror. Portali ...

Kotzias: “Vetë e pranuat se Aleksandri i Madh është hero grek”
Në pllakën e Aleksandrit të Madh në Shkup para tre ditëve është vendosur një tabelë në të cilën shënohet se ky komandant i madh i përket historisë dhe kulturës helene. Nikos Kotzias, ish-ministri i Jashtëm i Greqisë dhe ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 19:26
Në pllakën e Aleksandrit të Madh në Shkup para tre ditëve është vendosur një tabelë në të cilën shënohet se ky komandant i madh i përket historisë dhe kulturës helene. Nikos Kotzias, ish-ministri i Jashtëm i Greqisë dhe ...

Një infermiere në Prizren, sulmohet nga një grua
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...
Albportali | 18-Aug-2019 14:27
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...

Sulmohen dy xhami në Prishtinë, vidhen arkat me para
Gjatë ditës së djeshme dy xhami janë sulmuar në qytetin e Prishtinës. Xhamia e parë është sulmuar në ora 04:30 të mëngjesit, ndërsa tjetra në ora 05:20, transmeton Indeksonline. Tek dy xhamitë janë vjedhur para të ...
Albportali | 18-Aug-2019 14:14
Gjatë ditës së djeshme dy xhami janë sulmuar në qytetin e Prishtinës. Xhamia e parë është sulmuar në ora 04:30 të mëngjesit, ndërsa tjetra në ora 05:20, transmeton Indeksonline. Tek dy xhamitë janë vjedhur para të ...

Mijëra qytetarë të RMV-së kanë rënë në grackën e një loje shpërblyese të rreme
Mijëra qytetarë përsëri ranë në grackën e një loje të rrejshme shpërblyese, e cila vërshoi internetin mbrëmë me shpërndarjen e saj, në të cilën paraqiteshin përfaqësues zyrtarë të rrjetit të marketeve KAM, duke kërkuar ...
Albportali | 18-Aug-2019 13:28
Mijëra qytetarë përsëri ranë në grackën e një loje të rrejshme shpërblyese, e cila vërshoi internetin mbrëmë me shpërndarjen e saj, në të cilën paraqiteshin përfaqësues zyrtarë të rrjetit të marketeve KAM, duke kërkuar ...

FC Shkupi me Teteksin në Çair, por pa tifoz
Ndeshjen përballë Teteksit në kuadër të raundit të parë të edicionit të ri të Kupës së Maqedonisë së Veriut do të zhvillojë në stadiumin në Çair. Edhe pse në hedhjen e shortit për Kupën, ishte paraparë që takimin FC ...
Albportali | 18-Aug-2019 13:09
Ndeshjen përballë Teteksit në kuadër të raundit të parë të edicionit të ri të Kupës së Maqedonisë së Veriut do të zhvillojë në stadiumin në Çair. Edhe pse në hedhjen e shortit për Kupën, ishte paraparë që takimin FC ...

Pamje e shëmtuar, mbeturinat ia ‘nxënë frymën’ Mitrovicës
Qendra e qytetit në Mitrovicë është mbingarkuar nga mbeturinat që përveç aromës dhe pamjes së pakëndshme rrezikojnë të shkaktojnë ndonjë epidemi. Një lexues i ka dërguar Indeksonline pamje nga qendra e qytetit të ...
Albportali | 18-Aug-2019 12:52
Qendra e qytetit në Mitrovicë është mbingarkuar nga mbeturinat që përveç aromës dhe pamjes së pakëndshme rrezikojnë të shkaktojnë ndonjë epidemi. Një lexues i ka dërguar Indeksonline pamje nga qendra e qytetit të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved