ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 12:38

VIDEO/ “Më duhen para për të mbajtur familjen”: Shqiptari në Greqi grabit dyqanin për 1 minutë

VIDEO/ “Më duhen para për të mbajtur familjen”: Shqiptari në Greqi grabit dyqanin për 1 minutë
Mediat greke kanë publikuar videon e grabitjes së një dyqani, ku si autor është një shtetas shqiptar. I armatosur me pistoletë, më kapuç në kokë dhe me doreza, shqiptari hyn në lokal, ku nën kërcënimin e armës i kërkon ...
GazetaTema | 19-Aug-2019 10:07
Mediat greke kanë publikuar videon e grabitjes së një dyqani, ku si autor është një shtetas shqiptar. I armatosur me pistoletë, më kapuç në kokë dhe me doreza, shqiptari hyn në lokal, ku nën kërcënimin e armës i kërkon ...

Publikohet videoja, ja si shqiptari grabiti dyqanin për një minutë në Greqi
Një shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi ka grabitur një dyqan duke kërcënuar me armë punonjësit edhe klientët. Mediat helene kanë publikura një video ku shihet shqiptari i armatosur me pistoletë, më kapuç në ...
Arbresh | 19-Aug-2019 10:07
Një shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi ka grabitur një dyqan duke kërcënuar me armë punonjësit edhe klientët. Mediat helene kanë publikura një video ku shihet shqiptari i armatosur me pistoletë, më kapuç në ...

Publikohet videoja,ja si shqiptari grabiti dyqanin për një minutë në Greqi
Një shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi ka grabitur një dyqan duke kërcënuar me armë punonjësit edhe klientët. Mediat helene kanë publikura një video ku shihet shqiptari i armatosur me pistoletë, më kapuç në ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 10:02
Një shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi ka grabitur një dyqan duke kërcënuar me armë punonjësit edhe klientët. Mediat helene kanë publikura një video ku shihet shqiptari i armatosur me pistoletë, më kapuç në ...

“Më duhen para për të mbajtur familjen”, shqiptari kryen vjedhje për një minut në Greqi
Mediat greke kanë publikuar videon e grabitjes së një lokali, ku si autor është një shtetas shqiptar. I armatosur me pistoletë, më kapuç në kokë dhe me doreza, shqiptari hyn në lokal, ku nën kërcënimin e armës i kërkon ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 09:57
Mediat greke kanë publikuar videon e grabitjes së një lokali, ku si autor është një shtetas shqiptar. I armatosur me pistoletë, më kapuç në kokë dhe me doreza, shqiptari hyn në lokal, ku nën kërcënimin e armës i kërkon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved