ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:22

Fansja bën tatuazh emrin e Taynas

Fansja bën tatuazh emrin e Taynas
Tayna është një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, ashtu që ka një ushtri fansash prapa vetes. Reperja nga Kosova ka sjellë një sërë këngësh shumë të suksesshme që prej shpërthimit me hitin “Columbiana” në ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 23:26
Tayna është një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, ashtu që ka një ushtri fansash prapa vetes. Reperja nga Kosova ka sjellë një sërë këngësh shumë të suksesshme që prej shpërthimit me hitin “Columbiana” në ...

Tayna, Vildane Zeneli dhe Kejvina bëhen bashkë, bëjnë namin në plazh
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...
Arbresh | 19-Aug-2019 00:40
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...

Bleona: Nuk ka ngrënë ushqim qe një javë!
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 23:21
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...

Kejvina bën një vallëzim sensual nën ritmet e “Bye Bye”
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 22:00
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...

Kejvina me këtë ‘Twerk’ ua bënë të pa mundur gjumin
Kejvina Kthella njihet si një nga figurat më provokuese të shoubizit pas fotografisë me këmbët e hapura tani ajo vjen me një vallëzim sensitiv, shkruan . Ish velina tek emisioni ‘Xing’ do ua pengoj gjumin këtë mbrëmje ...
Lajminet | 18-Aug-2019 21:48
Kejvina Kthella njihet si një nga figurat më provokuese të shoubizit pas fotografisë me këmbët e hapura tani ajo vjen me një vallëzim sensitiv, shkruan . Ish velina tek emisioni ‘Xing’ do ua pengoj gjumin këtë mbrëmje ...

Kejvina bën një vallëzim sensual nën ritmet e “Bye Bye” (VIDEO)
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 21:44
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...

Tayna, Vildane Zeneli dhe Kejvina bëhen bashkë, bëjnë namin në plazh (FOTO)
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 21:15
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...

Kejvina bën një vallëzim sensual nën ritmet e “Bye Bye”
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 21:15
Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas. Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë ...

Tayna, Vildane Zeneli dhe Kejvina bëhen bashkë, bëjnë namin në plazh
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 17:15
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...

Tayna në pushime me Kejvina Kthellën e Vildane Zenelin
Pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “Bye Bye” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, Tayna ka vendosur të pushojë. Reperja është parë në bregdetin shqiptar bashkë me dy miket e saj, Vildane Zenelin e Kejvina Kthellën. ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 16:27
Pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “Bye Bye” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, Tayna ka vendosur të pushojë. Reperja është parë në bregdetin shqiptar bashkë me dy miket e saj, Vildane Zenelin e Kejvina Kthellën. ...

Tayna, Vildane Zeneli dhe Kejvina bëhen bashkë, bëjnë namin në plazh
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 10:44
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...

FOTO/ Tayna, Kejvina dhe Vildane “e bëjnë treshe” dhe çmendin plazhin me format e tyre
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...
Lexo | 18-Aug-2019 09:39
Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë ...

Reperi i njohur e ‘kall’ atmosferën në dasma (Video)
Për pak kohë në skenën muzikore arriti të bëjë për vete numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për reperin kosovar që jeton në Gjermani Leonard Gashi, i cili njihet me këngët e tij të bukura dhe shumë të dëgjuara, ‘Mi ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 09:19
Për pak kohë në skenën muzikore arriti të bëjë për vete numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për reperin kosovar që jeton në Gjermani Leonard Gashi, i cili njihet me këngët e tij të bukura dhe shumë të dëgjuara, ‘Mi ...

Publikon imazhe me bikini të vogla, zbulon pothuajse pjesët intime të saj
Pas shumë angazhimeve dhe një sezoni të ngarkuar, rep artistja e mirënjohur, Tayna ka nisur pushimet. Ajo sot gjatë ditës ka shijuar temperaturat e larta në bregdet e shoqëruar nga dy modelet e njohura, Kejvina Kthella ...
GazetaBlic | 17-Aug-2019 22:09
Pas shumë angazhimeve dhe një sezoni të ngarkuar, rep artistja e mirënjohur, Tayna ka nisur pushimet. Ajo sot gjatë ditës ka shijuar temperaturat e larta në bregdet e shoqëruar nga dy modelet e njohura, Kejvina Kthella ...

Tayna fillon pushimet, shoqërohet nga dy modelet e njohura shqiptare
Pas shumë angazhimeve dhe një sezoni të ngarkuar, rep artistja e mirënjohur, Tayna ka nisur pushimet. Ajo sot gjatë ditës ka shijuar temperaturat e larta në bregdet e shoqëruar nga dy modelet e njohura, Kejvina Kthella ...
Gazeta Observer | 17-Aug-2019 20:30
Pas shumë angazhimeve dhe një sezoni të ngarkuar, rep artistja e mirënjohur, Tayna ka nisur pushimet. Ajo sot gjatë ditës ka shijuar temperaturat e larta në bregdet e shoqëruar nga dy modelet e njohura, Kejvina Kthella ...

Tayna fillon pushimet, shoqërohet nga dy modelet e njohura shqiptare
Pas shumë angazhimeve dhe një sezoni të ngarkuar, rep artistja e mirënjohur, Tayna ka nisur pushimet. Ajo sot gjatë ditës ka shijuar temperaturat e larta në bregdet e shoqëruar nga dy modelet e njohura, Kejvina Kthella ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 20:05
Pas shumë angazhimeve dhe një sezoni të ngarkuar, rep artistja e mirënjohur, Tayna ka nisur pushimet. Ajo sot gjatë ditës ka shijuar temperaturat e larta në bregdet e shoqëruar nga dy modelet e njohura, Kejvina Kthella ...

Liberta Spahiu pozon tërheqëse në bikini, por ka diçka që nuk shkon në këtë foto
Tayna dhe Dafina Zeqiri sollën bashkëpunimin e parë, i cili për një kohë të shkurtër arriti katër milionë shikime në YouTube. Dyshja e estradës shqiptare për këngën, “Bye Bye”, mori edhe komplimente prej këngëtares sonë ...
GazetaBlic | 17-Aug-2019 19:46
Tayna dhe Dafina Zeqiri sollën bashkëpunimin e parë, i cili për një kohë të shkurtër arriti katër milionë shikime në YouTube. Dyshja e estradës shqiptare për këngën, “Bye Bye”, mori edhe komplimente prej këngëtares sonë ...

Vildane Zeneli, Tayna dhe Kejvina Kthella bëhen bashkë për disa ditë pushimi
Tayna pas një vere shumë të ngarkuar ka vendosur të ndajë disa ditë për pushime me mikeshat e saj Vildane Zenelin dhe Kejvina Kthellen, shkruan . Bukuroshet po kalojnë momente shumë të bukura, ish velina tek emisioni ...
Lajminet | 17-Aug-2019 19:15
Tayna pas një vere shumë të ngarkuar ka vendosur të ndajë disa ditë për pushime me mikeshat e saj Vildane Zenelin dhe Kejvina Kthellen, shkruan . Bukuroshet po kalojnë momente shumë të bukura, ish velina tek emisioni ...

Kënga “Bye bye” e kopjuar nga Drake? Melinda tallet keq me Taynan dhe Dafinën
Tayna dhe Dafina Zeqiri sollën bashkëpunimin e parë, i cili për një kohë të shkurtër arriti katër milionë shikime në YouTube. Dyshja e estradës shqiptare për këngën, “Bye Bye”, mori edhe komplimente prej këngëtares sonë ...
Arbresh | 17-Aug-2019 13:47
Tayna dhe Dafina Zeqiri sollën bashkëpunimin e parë, i cili për një kohë të shkurtër arriti katër milionë shikime në YouTube. Dyshja e estradës shqiptare për këngën, “Bye Bye”, mori edhe komplimente prej këngëtares sonë ...

Kënga “Bye bye” e kopjuar nga Drake? Melinda tallet keq me Taynan dhe Dafinën
Tayna dhe Dafina Zeqiri sollën bashkëpunimin e parë, i cili për një kohë të shkurtër arriti katër milionë shikime në YouTube. Dyshja e estradës shqiptare për këngën, “Bye Bye”, mori edhe komplimente prej këngëtares sonë ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 13:36
Tayna dhe Dafina Zeqiri sollën bashkëpunimin e parë, i cili për një kohë të shkurtër arriti katër milionë shikime në YouTube. Dyshja e estradës shqiptare për këngën, “Bye Bye”, mori edhe komplimente prej këngëtares sonë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved