ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:49

Shuma marramendëse me të cilat paguhen aktorët e njohur turk për një episodë

Shuma marramendëse me të cilat paguhen aktorët e njohur turk për një episodë
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 08:59
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...

Bleona Qereti thotë se nuk ka futur asgjë në gojë që një javë
Kinematografia turke është një nga më të përcjellurat veçanërisht në trojet shqiptare. Kinematografia turke është në kulmin e saj, dhe thuajse çdo film apo serial turk arrin të bëjë bujë edhe jashtë kufijve të shtetit. ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 08:47
Kinematografia turke është një nga më të përcjellurat veçanërisht në trojet shqiptare. Kinematografia turke është në kulmin e saj, dhe thuajse çdo film apo serial turk arrin të bëjë bujë edhe jashtë kufijve të shtetit. ...

Shumat marramendëse që aktorët turq fitojnë për një episod
Kinematografia turke është në kulmin e saj, dhe thuajse çdo film apo serial turk arrin të bëjë bujë edhe jashtë kufijve të shtetit, shkruan . Muaj më parë bota e artit në Turqi shënoj një sukses të madh ku me ...
Lajminet | 18-Aug-2019 22:25
Kinematografia turke është në kulmin e saj, dhe thuajse çdo film apo serial turk arrin të bëjë bujë edhe jashtë kufijve të shtetit, shkruan . Muaj më parë bota e artit në Turqi shënoj një sukses të madh ku me ...

Shuma marramendëse me të cilat paguhen aktorët e njohur turk për një episodë (FOTO)
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 21:26
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...

Janë aktorët më të pëlqyer turk, kaq paguhen për rolet e tyre
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 18:11
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...

Shuma marramendëse me të cilat paguhen aktorët e njohur turk për një episodë
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 17:05
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...

Shuma marramendëse me të cilat paguhen aktorët e njohur turk për një episodë
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 16:47
Kinematografia turke është padyshim në kulmin e saj dhe i siguron ekonomisë turke një pjesë shumë të majme në të ardhura. Kjo edhe falë aktorëve të zotë, por edhe të pashëm. Ata pëlqehen jo vetëm në Turqi, por në shumë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved