ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 08:02

Shtyhet hapja e kalimit kufitar Bellanoc – Stançiq, flasin autoritetet e Kosovës

Shtyhet hapja e kalimit kufitar Bellanoc – Stançiq, flasin autoritetet e Kosovës
Pika kufitare Bellanoc – Stançiq që lidh Maqedoninë e Veriut me Kosovën ishte planifikuar të hapet ne fund te gushtit, por kjo nuk do të ndodhë. Autoritetet e Kosovës theksuan se kjo pikë kufitare pritet të ...
Ina-Online | 19-Aug-2019 08:36
Pika kufitare Bellanoc – Stançiq që lidh Maqedoninë e Veriut me Kosovën ishte planifikuar të hapet ne fund te gushtit, por kjo nuk do të ndodhë. Autoritetet e Kosovës theksuan se kjo pikë kufitare pritet të ...

Zvarriten punimet në pikën kufitare Bellanoc-Stançic
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pikën kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:10
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pikën kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...

Zvarriten punimet në pikën kufitare Bellanoc-Stançic
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pikën kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...
Arbresh | 18-Aug-2019 21:01
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pikën kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...

Zvarriten punimet në pikën kufitare Bellanoc-Stançiq
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pika kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...
Shenja | 18-Aug-2019 17:31
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pika kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...

Zvarriten punimet në pikën kufitare me Maqedoninë e Veriut, nuk hapet deri në shtator
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pika kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...
Zeri | 18-Aug-2019 17:22
Ndonëse ishte paraparë që të hapej në muajin gusht, pika kufitare e përbashkët mes Kosovës dhe Maqedonisë se Veriut nuk pritet të hapet të paktën deri në shtator të këtij viti. Ky projekt që pritet të funksionalizohet ...

Zvarriten punimet në pikën kufitare me Maqedoninë, nuk hapet deri në shtator
Ky projekt që pritet të funksionalizohet në shtator të këtij viti kishte dështuar disa herë. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ai i Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani dhe ambasadori i BE-së në Shkup, Samuel ...
Lajminet | 18-Aug-2019 15:44
Ky projekt që pritet të funksionalizohet në shtator të këtij viti kishte dështuar disa herë. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ai i Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani dhe ambasadori i BE-së në Shkup, Samuel ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved