ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 06:06

Shëngjini, zgjedhje e parë për kosovarët

Shëngjini, zgjedhje e parë për kosovarët
Plazhi i Shëngjinit ka qenë zgjedhja e duhur e kësaj vere. Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe ...
Zeri | 19-Aug-2019 08:47
Plazhi i Shëngjinit ka qenë zgjedhja e duhur e kësaj vere. Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe ...

Shëngjini, zgjedhje e parë për kosovarët
Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe fluksi i lartë i pushuesve gjate kësaj periudhe. Krahas një ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:36
Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe fluksi i lartë i pushuesve gjate kësaj periudhe. Krahas një ...

Mediat në Shqipëri: Shëngjini, zgjedhje e parë për kosovarët
Plazhi i Shëngjinit ka qenë zgjedhja e duhur e kësaj vere. Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 07:53
Plazhi i Shëngjinit ka qenë zgjedhja e duhur e kësaj vere. Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe ...

Shëngjini, më i frekuentuari në plazhet e vendit
Plazhi i Shëngjini nuk është nga ato plazhe që afron atraksione apo aventura të ndryshme, por pushuesit e duan atë sepse vendasit janë mikëpritës. Kryesisht pushuesit nga Kosova e gjejnë veten mjaft mirë në këtë plazh. ...
ABCNews | 18-Aug-2019 17:00
Plazhi i Shëngjini nuk është nga ato plazhe që afron atraksione apo aventura të ndryshme, por pushuesit e duan atë sepse vendasit janë mikëpritës. Kryesisht pushuesit nga Kosova e gjejnë veten mjaft mirë në këtë plazh. ...

Shëngjini, zgjedhja e parë për kosovarët
Plazhi i Shëngjinit ka qenë zgjedhja e duhur e kësaj vere. Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe ...
Portalb | 18-Aug-2019 16:51
Plazhi i Shëngjinit ka qenë zgjedhja e duhur e kësaj vere. Kështu mendojnë pushuesit që planifikuan dhe tani po qëndrojnë në këtë zonë bregdetare. Pritshmëritë e tyre janë përmbushur dhe sigurisht këtë e tregon edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved