ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 10:59

Shala në “Hardhfest”: Do të vazhdoj të jem zë i prodhuesve të Kosovës

Shala në “Hardhfest”: Do të vazhdoj të jem zë i prodhuesve të Kosovës
Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, sonte është duke marrë pjesë në natën e fundit të festivalit “Hardhfest”. Këtë e bëri të ditur Shala me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 22:20
Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, sonte është duke marrë pjesë në natën e fundit të festivalit “Hardhfest”. Këtë e bëri të ditur Shala me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ...

Ky është rasti tragjik i kosovarit që ia pa sherrin telefonit
Një person nga Shtimja ia ka parë sherrin përdorimit të telefonit të cilin e kishte të kyçur në rrymë. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Petrovë të Shtimes ku viktima ka pësuar lëndime trupore pasi ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 19:25
Një person nga Shtimja ia ka parë sherrin përdorimit të telefonit të cilin e kishte të kyçur në rrymë. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Petrovë të Shtimes ku viktima ka pësuar lëndime trupore pasi ...

Rrokulliset traktori, lëndohet një person në Kaçanik
Një person nga Kaçaniku ka pësuar lëndime trupore pasi është rrokullisur me traktorin e tij Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Strazhë të Kaçanikut, ku në momentin kritik viktima ishte duke e drejtuar ...
Arbresh | 18-Aug-2019 17:17
Një person nga Kaçaniku ka pësuar lëndime trupore pasi është rrokullisur me traktorin e tij Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Strazhë të Kaçanikut, ku në momentin kritik viktima ishte duke e drejtuar ...

Rrokulliset traktori, lëndohet një person në Kaçanik
Një person nga Kaçaniku ka pësuar lëndime trupore pasi është rrokullisur me traktorin e tij Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Strazhë të Kaçanikut, ku në momentin kritik viktima ishte duke e drejtuar ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 17:15
Një person nga Kaçaniku ka pësuar lëndime trupore pasi është rrokullisur me traktorin e tij Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Strazhë të Kaçanikut, ku në momentin kritik viktima ishte duke e drejtuar ...

Rrokulliset traktori, lëndohet një person në Kaçanik
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 16:40
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën ...

Lëndohet pasi rrokulliset me traktor
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 16:32
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën ...

Lëndohet pasi rrokulliset me traktor
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 16:16
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën ...

Therje me thikë në një lokal në Shtërpcë
Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka therë me thikë një mashkull në një lokal të Shterpcës. Si pasojë e këtij incidenti viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 16:15
Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka therë me thikë një mashkull në një lokal të Shterpcës. Si pasojë e këtij incidenti viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në ...

Lëndohet pasi rrokulliset me traktor
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur.
Kosova Press | 18-Aug-2019 15:51
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur.

Lëndohet pasi përdori telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi që ishte duke e përdorur telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë dhe në një moment shkaktohet avari.
Kosova Press | 18-Aug-2019 15:44
Një person ka pësuar lëndime trupore pasi që ishte duke e përdorur telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë dhe në një moment shkaktohet avari.

Nëna sulmoi infermieren derisa ajo po kujdesej për fëmijën
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...
Arbresh | 18-Aug-2019 15:36
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...

Theu xhamat e disa lokaleve, arrestohet
Një person është arrestuar në fshatin Kërpimeh të Podujevës, pasi që i njëjti kishte thyer xhamat e disa lokaleve.
Kosova Press | 18-Aug-2019 15:33
Një person është arrestuar në fshatin Kërpimeh të Podujevës, pasi që i njëjti kishte thyer xhamat e disa lokaleve.

Nëna e dy vjeçarit sulmon motrën medicionale në Prizren
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 15:33
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...

Përleshje me armë të ftohta në Shtërpcë, arrestohet një person
Policia ka arrestuar një të dyshuar në Shtërpcë pasi ai ka sulmuar fizikisht një person të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Drajkovc të Shtërpcës ku i dyshuari e ka ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 15:17
Policia ka arrestuar një të dyshuar në Shtërpcë pasi ai ka sulmuar fizikisht një person të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Drajkovc të Shtërpcës ku i dyshuari e ka ...

Po e kontrollonte një fëmijë dy vjeçar: Mjekja nga Prizreni sulmohet keq nga nëna e fëmijës
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 14:48
Një motër medicionale ka pësuar lëndime të lehta trupore. Derisa ishte duke e trajtuar fëmijën rreth moshës dy vjeçare, ajo është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K-Shqiptare nëna e fëmijës, njofton policia. ...

Sulmon me thikë viktimën në Shterpcë – arrestohet i dyshuari
Të shtunën rreth orës 23:00, është arrestuar një person pasi që dyshohet se i njëjti në në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën në fshatin Drajkovc të Shterpcës. Viktima ka pësuar lëndime ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 14:45
Të shtunën rreth orës 23:00, është arrestuar një person pasi që dyshohet se i njëjti në në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën në fshatin Drajkovc të Shterpcës. Viktima ka pësuar lëndime ...

Theret me thikë një person në Shterpcë, arrestohet i dyshuari
Në fshatin Drajkovc të Shterpcës mbrëmë është arrestuar një person. I njëjti në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar, njofton raporti policor. Viktima ka pësuar lëndime ...
Zeri | 18-Aug-2019 14:45
Në fshatin Drajkovc të Shterpcës mbrëmë është arrestuar një person. I njëjti në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar, njofton raporti policor. Viktima ka pësuar lëndime ...

Therje me thikë në një lokal në Shtërpcë
Një person është arrestuar në fshatin Drajkovc të Shterpcës, pasi që i njëjti në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën mashkull. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për ...
InFokusi | 18-Aug-2019 14:38
Një person është arrestuar në fshatin Drajkovc të Shterpcës, pasi që i njëjti në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën mashkull. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për ...

Burri nga Prishtina rreh gruan dhe arratiset
Një mosmarrëveshje bëri që një burrë nga Prishtina të ushtrojë dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas së tij Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Prishtinë, ndërkaq bëhet e ditur se pasi e ka sulmuar fizikisht ...
IliriaNews | 18-Aug-2019 14:35
Një mosmarrëveshje bëri që një burrë nga Prishtina të ushtrojë dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas së tij Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Prishtinë, ndërkaq bëhet e ditur se pasi e ka sulmuar fizikisht ...

Gjashtë persona të arrestuar në Rahovec për përdorim të substancave narkotike
Policia e Kosovës në mesnatë ka arrestuar gjashtë persona në fshatin Bërnjak të Rahovecit për përdorim të narkotikëve . Fsh. Bërnjak, Rahovec 17.08.2019 – 00:50. Është arrestuar i dyshuari i mitur mashkull K-Shqiptar ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 14:33
Policia e Kosovës në mesnatë ka arrestuar gjashtë persona në fshatin Bërnjak të Rahovecit për përdorim të narkotikëve . Fsh. Bërnjak, Rahovec 17.08.2019 – 00:50. Është arrestuar i dyshuari i mitur mashkull K-Shqiptar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved