ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 08:35

Sektori i bujqësisë u rrit 24,1%

Sektori i bujqësisë u rrit 24,1%
Sektori i bujqësisë u rrit me 24,1% në 6-mujorin e parë të vitit 2019, bëri të ditur sot ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Blendi Çuçi.
Kosova Press | 19-Aug-2019 08:42
Sektori i bujqësisë u rrit me 24,1% në 6-mujorin e parë të vitit 2019, bëri të ditur sot ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Blendi Çuçi.

Rumani, shkelen sanksionet e BE-në mbi eksportet në Gjirin Persik
Rumania po u shkon deri në fund eksporteve shumë të diskutuara të 70 mijë deleve të gjalla në Gjirin Persik. Edhe pse Brukseli po bën thirrje që të mos e bëjnë, pasi për shkak të temperaturave ekstreme kafshët do të ...
Monitor | 17-Aug-2019 22:07
Rumania po u shkon deri në fund eksporteve shumë të diskutuara të 70 mijë deleve të gjalla në Gjirin Persik. Edhe pse Brukseli po bën thirrje që të mos e bëjnë, pasi për shkak të temperaturave ekstreme kafshët do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved