ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:52

Sarandë, mbi 260 mijë turistë në shtatë muajt e parë të 2019

Sarandë, mbi 260 mijë turistë në shtatë muajt e parë të 2019
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar.
Kosova Press | 19-Aug-2019 09:27
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar.

Mbi 260 mijë turistë në 7 muaj në Sarandë
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...
Zeri | 18-Aug-2019 21:40
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...

Sarandë, mbi 260 mijë turistë në shtatë muajt e parë të 2019
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 13:38
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...

Sarandë, mbi 260 mijë turistë në 7 muaj
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...
Portalb | 18-Aug-2019 21:05
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...

Sarandë, mbi 260 mijë turistë në 7 muaj
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...
Lexo | 18-Aug-2019 17:18
Saranda është një ndër qytetet më mikpritëse të turistëve të huaj, të cilët po shijojnë verën duke eksploruar bregdetin shqiptar. Këtë gjë e vërtetojnë edhe statistikat për janar-korrik 2019 në portin e Sarandës, ku ...

Wall Street Journal: SHBA ka organizuar takime të fshehta mes Emirateve të Bashkuara Arabe dhe Izraelit
SHBA ka organizuar dy takime të fshehta midis zyrtarëve të lartë izraelitë dhe Emirateve të Bashkuara Arabe (EBA) që synojnë ndërtimin e një strategjie të koordinuar për kontrollimin e Iranit në rajon, transmeton AA. ...
Shenja | 16-Aug-2019 17:41
SHBA ka organizuar dy takime të fshehta midis zyrtarëve të lartë izraelitë dhe Emirateve të Bashkuara Arabe (EBA) që synojnë ndërtimin e një strategjie të koordinuar për kontrollimin e Iranit në rajon, transmeton AA. ...

Wall Street Journal: SHBA ka organizuar takime të fshehta EBA-Izrael
Takimet shënojnë një zhvillim historik midis Izraelit dhe Emirateve të Bashkuara Arabe. SHBA ka organizuar dy takime të fshehta midis zyrtarëve të lartë izraelitë dhe Emirateve të Bashkuara Arabe (EBA) që synojnë ...
Portalb | 16-Aug-2019 12:51
Takimet shënojnë një zhvillim historik midis Izraelit dhe Emirateve të Bashkuara Arabe. SHBA ka organizuar dy takime të fshehta midis zyrtarëve të lartë izraelitë dhe Emirateve të Bashkuara Arabe (EBA) që synojnë ...

Wall Street Journal: SHBA ka organizuar takime të fshehta EBA-Izrael
SHBA ka organizuar dy takime të fshehta midis zyrtarëve të lartë izraelitë dhe Emirateve të Bashkuara Arabe (EBA) që synojnë ndërtimin e një strategjie të koordinuar për kontrollimin e Iranit në rajon, transmeton ...
Arbresh | 16-Aug-2019 10:35
SHBA ka organizuar dy takime të fshehta midis zyrtarëve të lartë izraelitë dhe Emirateve të Bashkuara Arabe (EBA) që synojnë ndërtimin e një strategjie të koordinuar për kontrollimin e Iranit në rajon, transmeton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved